Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs a páromnak elővála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a páromnak előváladéka, mikor szexre kerül sor? Csókolgatom,simogatom, de csak a szárazságot érzem a farkán. Pár hónapja ismerkedtünk meg. Lehet nem kíván valójában? Mitől lehet ez? Elélvezni eltud. Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Mas kiszivta neki.
2021. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
52%
Nem mindenkinek van
2021. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, lehet a párod biológus és jobban tudja a testét meg a tiedet is, mint te magad.
2021. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sose volt, ill. nem vettem észre, hogy lenne. F50.
2021. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha áll a fasza, akkor kíván. Nem kell ezen agyalni, mert az előváladék mennyisége adottság. Alulműködik a Cowper-mirigye. Nem iszik elég folyadékot. Nem szed prosztatának és egyebeknek jót tevő ásványi anyagokat, növényi hatóanyagokat.
2021. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Van akinek nincs, nekem sincs semmi, vagy nincs vagy a cuccal együtt jön, nem tudni, talán, ha kétszer volt életemben...

44F.

2021. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Neki nincs: nem mindenkinek van. Egy férfival találkoztam eddig, akinek sok volt, a többieknek alig, vagy egyáltalán nem. Csontszárazon ne simogasd, ennyi.
2021. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm 😊
2021. febr. 7. 22:22
 9/10 Oldfire ***** válasza:
Igyon több folyadékot. Egyen több gyümölcsöt. Szokott segíteni
2022. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Használjátok valami síkosító.Akkor könnyebben be tudja tolni a peniszet.
2022. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!