Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még remény a jövőben? 24/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény a jövőben? 24/L

Figyelt kérdés

Lassan beleőrülök már a magányba, mégis képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani és kötődni. Ez egy rettentően fájdalmas és nyomasztó érzés. Depressziós vagyok és szorongok. Félek, hogy a jövőben lesz valami komolyabb bajom. Úgy érzem valami kimaradt és elakadtam. Nekem nem volt kamaszkorom úgymond, holott az általános iskolában nekem a mindenem volt a közösség és én is szerettem volna sok új dolgot kipróbálni. Még sose volt kapcsolatom és már 24 éves vagyok. Egyszerűen elteltek az évek és tehetetlen vagyok.


A középiskolában bántalmaztak az osztálytársaim. Minden reggel kinevettek, amikor álltak a folyosón, nem köszöntek vissza, nem írtak vissza, ha kérdeztem valamit, undorító dolgokat írtak rólam az ask.fm-en (ahol én fenn sem voltam, mert alapból hulladéknak tartottam). Az volt a legszörnyűbb, hogy ha összefutottam velük az utcán, akkor is "úgy" néztek rám. Az osztályfőnök nem volt elég bátor, hogy felvállalja a véleményét, ezért minden jellegű segítséget elutasított, ezáltal még jobban fel voltak spanolva, mert érezték. Ez 15 és 18 éves korom között zajlott. Rengetegszer éreztem úgy, hogy meg akarok halni és hogy vajon akkor tudnák-e, hogy mekkora fájdalmat okoztak?


Inulinrezisztenciám van és túlsúlyos vagyok (165 cm/98 kg). 19 évesen sikerült lefogyni 70 kilóra nagyon szigorú diétával, szinte ehezesssel, de minden visszajött. Ekkor vett észre életben először egy fiú. Megkeresett a Facebookon én igent mondtam neki, de bántó szándéka volt mivel az előző barátnője megcsalta. Még nem is találkoztunk és már olyanokat írkált, hogy "még mindig bálna vagy" kérdeztem, hogy de akkor, ha nem tetszem, akkor mit akarsz? Aztán részegen írt, hogy ő így fejezi ki, ha valaki tetszik. Hát gondolhatjátok mennyire csalódtam kb. mindenben. Amióta visszahiztam nem vesznek észre.


19 évesen megismerkedtem egy akkor 24 éves férfival, nagyon jólelkű, jóképű, magabiztos ember. Ismerem már gyerekkorom óta. Egész életemben bánni fogom, hogy nem lett semmi, mert egyszerinek éreztem a helyzetet. Ő nem tudta tolerálni, hogy ilyen érzékeny vagyok. Nem szólt, hogy nem akarja, nem volt elég bátor hozzá, hanem a Facebookról értesültem róla, hogy lett neki barátnője. Azóta már összeházasodtak, jön a baba is. Egyszerűen fáj. Minden barátnőm azt mondja, hogy úristen vannak még emberek a földön, de jelenleg úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok. Nincsenek barátok, nem járok bulizni, így nem tudok semerre sem nyitni. A gyerekkori legjobb barátnőmet is elvesztettem, mert nem tudta tolerálni, hogy amikor rosszul vagyok, akkor nincs kedvem sehova se menni.



2021. febr. 1. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nincs veled semmi baj, csak a lètező legszarabb emberekkel hozott össze a sors! Így nemcsoda az àllapotod! Gondolod beszèljünk!
2021. febr. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

1: már voltam tanácsadó pszichológusnál, de úgy éreztem, hogy már túl elmélyültek a fájdalmaim

2: köszi a történetedet

3: én is ezt érzem

4: köszi, de valamiért nem állnak velem szóba

5: ez így eléggé egy spirál

6: pszichoterápia szükséges?

2021. febr. 2. 11:35
 13/21 A kérdező kommentje:

7: te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe

8: tehetetlennek érzem magam

9: de szeretném látni a reményt

10: de ha nincs szerencsém az élethez...

2021. febr. 2. 11:36
 14/21 A kérdező kommentje:
11: de ezek után már vonzom a szar helyzeteket
2021. febr. 2. 11:37
 15/21 A kérdező kommentje:
Basszus véletlen kitöröltem a leveleket, úgyhogy aki levelet írt, nem olvashattam el :(
2021. febr. 2. 14:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyébként mit dolgozol?
2021. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Gyár
2021. febr. 2. 14:26
 18/21 anonim ***** válasza:
A hulladék ask.fm pont az én szövegem volt az előző kérdésednél :D
2021. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Szerintem a 2-es válasz a kérdezőnek nagyon hasznos (a többi kevésbé: ilyenkor nem az "igazságra" meg nagy általánosságokra kíváncsi, aki kérdez, hanem hasznos, praktikus tanácsokra, esetleg együttérzésre...). Én csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem a pszichológus drága, időigényes és eredménytelen (saját tapasztalat), kivéve ha családterápiára mész. Én a meditációt javasolnám (pl. a transzcendentális meditációt könnyű megtanulni), ahol rendezni tudod a gondolataidat, múltbeli élményeidet, és a tudatalattid a neked megfelelő tempóban és időben "dobálja fel" a megemésztendő emlékeket. Ezenkívül szerintem hasonló emberekkel kéne barátkoznod, mint amilyen te vagy, és talán hasonló partnert is kellene keresned. A fogyást pedig márcsak egészségi okokból is ajánlanám, sétálj nagyon sokat, később ha már megerősödtek a megfelelő izmaid, elkezdhetsz futni is. A sporttól lelkileg és testileg is jobban leszel hidd el. Esetleg "beszerezhetsz" egy kutyát, ha nem szeretnél egyedül sétálni, illetve úgy biztonságosabb is (nem szólogatnak be az utcán), és talán barátokra (társra) is lelhetsz sétáltatás közben.
2021. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy miért sír itt sok nő, hogy magányos, ha egy normális privát üzenetre nem bírnak reagálni, közben meg sírnak olyanok után akik szarba se veszik őket.

Nem te vagy az első ilyen itt kedves kérdező, mert már pár nőnek (vagy annak kiadó) egyénnek írtam, mivel jelenleg nincsen barátnőm és magányos is vagyok egy kicsit és gondoltam, ha már a kérdező szintén így érez akkor ismerkedést meglehetne ejteni és ha bejövünk egymásnak akkor találkát is. Tisztába vagyok vele, hogy ez nem társkereső, nem is várom el ezeket, de ha valaki normálisan közeledik felétek privátba akkor úgy lenne a fair, hogy normálisan legalább reagáltok, hogy nem szeretnél ismerkedni/beszélgetni.

Ha meg sírtok, hogy magányosak vagytok meg nincs senkitek akkor néha reagálhatnátok az itt lévő privátokra amik normálisak is.

Ez nem nagy dolog szerintem :) Bocs, hogy így kiakadtam, de már te vagy a sokadig olyan nő aki sír és ha valamit tenni kéne (reagálni egy olyannak aki normálisan közeledik) akkor semmit nem bírtok csinálni.

2021. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!