Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még remény a jövőben? 24/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény a jövőben? 24/L

Figyelt kérdés

Lassan beleőrülök már a magányba, mégis képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani és kötődni. Ez egy rettentően fájdalmas és nyomasztó érzés. Depressziós vagyok és szorongok. Félek, hogy a jövőben lesz valami komolyabb bajom. Úgy érzem valami kimaradt és elakadtam. Nekem nem volt kamaszkorom úgymond, holott az általános iskolában nekem a mindenem volt a közösség és én is szerettem volna sok új dolgot kipróbálni. Még sose volt kapcsolatom és már 24 éves vagyok. Egyszerűen elteltek az évek és tehetetlen vagyok.


A középiskolában bántalmaztak az osztálytársaim. Minden reggel kinevettek, amikor álltak a folyosón, nem köszöntek vissza, nem írtak vissza, ha kérdeztem valamit, undorító dolgokat írtak rólam az ask.fm-en (ahol én fenn sem voltam, mert alapból hulladéknak tartottam). Az volt a legszörnyűbb, hogy ha összefutottam velük az utcán, akkor is "úgy" néztek rám. Az osztályfőnök nem volt elég bátor, hogy felvállalja a véleményét, ezért minden jellegű segítséget elutasított, ezáltal még jobban fel voltak spanolva, mert érezték. Ez 15 és 18 éves korom között zajlott. Rengetegszer éreztem úgy, hogy meg akarok halni és hogy vajon akkor tudnák-e, hogy mekkora fájdalmat okoztak?


Inulinrezisztenciám van és túlsúlyos vagyok (165 cm/98 kg). 19 évesen sikerült lefogyni 70 kilóra nagyon szigorú diétával, szinte ehezesssel, de minden visszajött. Ekkor vett észre életben először egy fiú. Megkeresett a Facebookon én igent mondtam neki, de bántó szándéka volt mivel az előző barátnője megcsalta. Még nem is találkoztunk és már olyanokat írkált, hogy "még mindig bálna vagy" kérdeztem, hogy de akkor, ha nem tetszem, akkor mit akarsz? Aztán részegen írt, hogy ő így fejezi ki, ha valaki tetszik. Hát gondolhatjátok mennyire csalódtam kb. mindenben. Amióta visszahiztam nem vesznek észre.


19 évesen megismerkedtem egy akkor 24 éves férfival, nagyon jólelkű, jóképű, magabiztos ember. Ismerem már gyerekkorom óta. Egész életemben bánni fogom, hogy nem lett semmi, mert egyszerinek éreztem a helyzetet. Ő nem tudta tolerálni, hogy ilyen érzékeny vagyok. Nem szólt, hogy nem akarja, nem volt elég bátor hozzá, hanem a Facebookról értesültem róla, hogy lett neki barátnője. Azóta már összeházasodtak, jön a baba is. Egyszerűen fáj. Minden barátnőm azt mondja, hogy úristen vannak még emberek a földön, de jelenleg úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok. Nincsenek barátok, nem járok bulizni, így nem tudok semerre sem nyitni. A gyerekkori legjobb barátnőmet is elvesztettem, mert nem tudta tolerálni, hogy amikor rosszul vagyok, akkor nincs kedvem sehova se menni.



2021. febr. 1. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakembert keress!
2021. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

bár én alapvetően más miatt kerültem krízisbe, részben tudok azonosulni azzal amit írsz. nem sokára én is 24 éves leszek és az elmúlt hónapokban tudatosult az, hogy úr isten elteltek az évek, már 4-5 vagy akár 6 év eltelt azóta, hogy az életemben fontos fordulópontok voltak, kapcsolatok, utazások, döntések és még mindig le vagyok ragadva ott holott már rég haladnom kéne az életemmel.


a párkapcsolati dolog nekem 23 éves koromig tartott, egész egyszerűen nem jött össze kapcsolat, hiába tettem meg mindent, mindig kudarcot vallottam és bár magamban kerestem a hibát, sosem jöttem rá, hogy miért vallottam kudarcokat éveken át. végül egy orosz lánnyal ismerkedtem meg akivel már több mint fél éve tökéletes. azt hiszem ha a párkapcsolat miatt vagy frusztrált akkor te is nyiss külföldre, persze ne most, de mondjuk szerintem 1 év alatt jelentős eredményeket tudsz elérni nyelvtanulásban, megtakarításokban és akár külsőben is. készülj tudatosan a 2022-es nyárra. alakíts ki egy új étrendet, sok zöldség, egy kis gyümölcs, fehérhúsok, halak, magvak. járj el hosszú sétákra, tölts sok időt a természetben. annak idején én is úgy vészeltem át a magányt, hogy kijelöltem egy 2 évvel későbbi időpontot, hogy majd aznap jön a nagy ő és erre a napra van 2 évem felkészülni, megváltozni olyan irányba, hogy szeressem önmagamat és elégedett legyek az életemmel. nekem ez végül 2 és fél év múlva jött el. más tanácsot most így nem tudok mondani. talán még annyi, hogy ha nagyon kattogsz, kezdj el sakkozni, gond nélkül elmegy 2-3 óra vele, élvezed és még le is fáraszt annyira, hogy este szorongás nélkül feküdj le.

2021. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. Amíg nem leszel attraktív fizikailag és lelkileg is, addig nincs esélyed.
2021. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak lelkileg hozd rendbe magad. Pszichológzs segít.

A többi magàtól menni fog.

Van 4 nagyon kövér csaj munkatàrsam. Minannyian boldog hàzassàgban élnek.

2021. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
igaza van a 3asnak. Jó formában lennél egy társal aki szeret, meghallgat, dédelget, és megdug. De az rosz hír hogy már akkor jó formában kell lenni ha magadba akarsz szerelmesíteni egy férfit. Ezt elég szemétül találta ki a természet.
2021. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írta, bocs de egy olyan terhet cipeltek a vállaitokon ami - függetlenül a külső megjelenéstől - igen nagymértékben akadályozza a szociális viszonyok (beleértve a párkapcsolatok) kialakítását. Szóval mindenképpen egy jó szakembernél (pszichológus) kezdenék és majd csak utána minden más. Ezzel a kővel a nyakatokban egyedül NEM fogtok tudni megküzdeni!
2021. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

5

Nem, a természet ezt tökéletesen kitalálta. A gyenge, beteg, önbizalomhiányos ember azért nem vonzó, mert nem hozna világra egészséges utódot, illetve a nevelése is nehezebben menne.

Sajnálom, de az igazság az, hogy a kérdező az egyik ember azok közül, akiket régebben sziklákról dobáltak le születés után.

2021. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Krva jó hogy itt rinyálsz 24 évesen hogy elteltek az évek... 24 vagy ember, nem 60-70! Életed legjobb szakaszában lehetnél, ha nem dagonyáznál az önsajnálatban! Vannak súlyproblémáid? Betegség miatt? Fordulj orvoshoz, és kezdd el a változást! Piszkáltak gyerekkorodban? Lépj túl rajta, messze kinőtted a tinédzserkort.

Minden adott ahhoz hogy változtass az életeden, de hagyod hogy a múltad és a jelen kinézeted gúzsba kössön. Ez csak nehezebb lesz ha nem kezded meg a változást AZONNAL! Keress valaki szakembert a lelki bajaid feldolgozásához, és kezdj el kitűzni apróbb célokat magad elé. Olyanokat amiket reálisan nézve meg tudsz valósítani. Huszonévesként annyira könnyű a világot felemelni. Kell hogy legyen benned valami szunnyadó erő, ami segít rávilágítani hogy változtatnod kell. Nem tudom a családi helyzeted milyen, a szülők hogy állnak e dologhoz, de ha netán nem volna senki aki támogatna, adjon az neked erőt, hogy bebizonyítod magadnak, hogy apránként az az ember lehetsz, aki lenni szeretnél. A tetű férfiakkal ne foglalkozz, vannak ilyenek nőben is elhiheted. Az ilyen esetek arra lesznek jók, hogy majd értékeled ha rád talál az a srác, akivel minden klappolni fog. Szedd össze magad, baromi fiatal vagy ahhoz hogy a felnőtt életed kezdeti szakaszában a padlón maradj!

2021. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

"Van még remény a jövőben?"

Szerinted van? Akkor van. Nincs? Akkor nincs. Te tőled függ, hogy mit csinálsz egy nap magaddal. Bármit csinálhatsz. Ha nem látod a reményt, nincs.

2021. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, teljesen igazad van. Kicsit nyomasztó tud lenni mikor az ember főleg ennyi idősen rájön hogy csak és kizárólag magáért felel. Már nincsen semmi az iskolai referenciákból, viszonyítási alapokból. Már csak magadnak kell eldönteni hogy mit akarsz mit teszel meg érte és ezért mit áldozol fel.
2021. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!