Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jó szexnek alapvető feltétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó szexnek alapvető feltétele a nagy pénisz?

Figyelt kérdés
Az átlag szerintem 14-16 míg a nagy 15-tól nagyobb
2021. jan. 30. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
#10 Vagyis amikor azt mondjátok hogy "nem a méret a lényeg, csak az a fontos hogy normális, értelmes, figyelmes legyen a férfi" akkor konkrétan hazudtok. Ha két centivel rövidebb a férfi pénisze mint amit a nagyságos asszonyok elvárnak akkor lapát van.
2021. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

#11


Azt itt mindig ugyanaz az ember írja, magát ismételgeti mint a pereces, a gusztustalan hangvétele miatt egyből felismerhetőek a kommentjei.

Hol férfinak hol nőnek adja ki magát, privátban sem szégyelli osztani azt észt, azt állítva hogy ő 10 centis merev farokkal rommá kúrja a nőket.

2021. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 rudesz2 ***** válasza:
56%
Nekem 23 centi,van amelyik csajnak bejött jó volt neki van amelyik nem engedte betenni se
2021. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék már végre egy méretest érezni mert sajnos a páromé nem igazán normális,pedig van hogy jól bedagad ésálat de akkor is kb 10 perces egy menet!!

De lehet velem van a gond olyan tocsogósra nedvesedek hogy az csak na bár gondolom sok pasi ennek igencsak örülne!

Üdv egy 39 N

2021. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát.

Nem.

Nem azért mondom, de a nők egy dolog hogy mit mondanak... nekem az ÖSSZES párommal az volt a tapasztalatom, hogy kb 15 perc már sok nekik... hiába röhögcsélnek, hogy a férfi ennyi percet meg annyi percet bír csak... nálam a hölgyek nem szokták bírni. 1 óra az komoly kínzás, azt senki sem bírta még velem. A fél óra már rekordgyanú.

Aztán persze ez nem reprezentatív és az én méretem és én szemszögem alapján mondom ezt.

2021. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, idáig 10 lánnyal voltam. A fent leírt átlaggal rendelkezem, egyiknél sem égtem be az átlagos méretemmel, ugyanakkor ha hosszabbra nyúlik a szex, tényleg jobb lenne egy vastagabb és talán kicsit hosszabb pénisz, mert a tágulás miatt 20-30 perc után nem sokat érzünk egymásból. Illetve nincs nagyon értelme a hosszú előjátéknak sem, mert akkor is túl tág lesz. Az összélményt tudod befolyásolni azzal, hogy nagy hangsúlyt helyezel a klitoriszra. Ki tudsz elégíteni egy nőt átlagos pénisszel, de egy vastagabb szerintem jobb lenne, mind esztétikailag mind szerintem az önbizalomnak is jót tenne.
2021. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igenis fontos a méret mert ha valakinek nincs normális méretű az cseszheti nem tud egy nőt sem normálisan kielégíteni
2021. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!