Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez miért gusztustalan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez miért gusztustalan?

Figyelt kérdés
Miért baj az, ha egy srácnak sok lánnyal volt szexuális kapcsolata? Miért gusztustalan? Nem csak azért mert féltek, hogy nem tudtok majd olyan jól teljesíteni, mint az előző partnerei? És, hogy mivel tapasztalt nem fogtok tudni olyat mutatni?

2021. jan. 27. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, az van bennük hogy "megbízhatatlan" a pasi, ugrani fog a következő csajra csak arra kell nekik. Ja meg akinek van egy kis rutinja az pontosan tudja hogy a legnagyobb szájhősök a legsz.rabbak az ágyban.
2021. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem tudom. 2 éve vagyok együtt a párommal, az összes kapcsolatáról tudok (10 volt előttem). Engem ez nem zavar egyáltalán hisz ezek a múltban voltak fiatal volt élvezte az életet. Engem ez miért zavarna? Nekem az számít hogy most mellettem legyen őszinte és hűséges, amivel semmi probléma nincs is. Szóval számomra erthetlen ha egy lány ilyenen kiakad.
2021. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy exemnek 24 évesen 7 “komoly” kapcsolata volt. Volt ami csak pár hónapos volt és volt, ami tobb eves is, de mindegyikbe belerakta magat 100%-ig. Velem se volt sokaig, de sose tartottam gusztustalannak vagy ilyesmi.

Kereste o is a párját es nem volt szerencses, mert nem talalta eddig. O sok embernek adott eselyt. Nem hiszem, hogy ez baj. Nem is emiatt lett vege. Most is van egy nagyon aranyos baratnoje.

22N

2021. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért ha nagyon sok lenne, akkor a korától függően elgondolkodnék, hogy vajon miért nem voltak tartósak a kapcsolatai.
2021. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mi számít soknak mondjuk 18 évesen?
2021. jan. 28. 10:18
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
40 😃
2021. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Én azért tartom gusztustalannak, mert az, aki ennyi partnerrel volt, az szinte biztos, hogy csakbegy szexuáljs tárgyként tekint a nőkre, és én ilyen férfival biztos, hogy nem akarnék lefeküdni, együtt élni meg aztán végképp nem.
2021. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!