Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha zavar hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha zavar hogy mindig nekem kell felül lenni? Vagy hogy csináljuk?

Figyelt kérdés

Ő nem akar felül lenni mert össze nyomna engem. 1x próbáltuk és fájt mindenem ő nagyon nehéz nagy darab izmos én meg pici vagyok mellette, nagyon vékony is vagyok. Nem rossz felül lenni de ha mindig csak én akkor már zavar.

22L


2021. jan. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a két pózt ismeritek? Van még néhány.
2021. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól ha te vagy alul, nem kellene a teljes testsúlyával rádnehezednie, így élvezhető lenne az a póz is. Támassza ki magát a karjaival, esetleg nehezedjen az alkarjára, úgy tud közben csókolgatni is :)


Illetve próbáljatok ki más pózokat is! :)

2021. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyan partnert aki tudja hogy a lányra nem ráfekszünk teljes testsúllyal mint egy rádobott krumplizsák. Van könyöke, keze amin megtámasztja magát nem? Amúgy meg ahogy fent is írták, azért van még pár póz ezen a kettőn kívül is.
2021. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hat ez baromsag, ahogy a tobbiek is irtak, normalis ferfi tud ugy mozogni, hogy nem nyom ossze. koztunk kb 40+ kg van es erdekes, megsem nyom ossze, ha felul van. bena a pasid.
2021. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kutya póz? Amikor a pasi a térdén áll, te meg előtte térdelsz?

Kiskifi-nagykifli?

2021. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!