Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj? Benedvesedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Benedvesedek szexuális aktus előtt, de egyszerűen nem élvezem a párommal az együttlétet. Mintha csak valamit húzkodna bennem, ennyit érzek. Legtöbbször fáj a behatolás is, egy idő után megszűnik ugyan a fájdalom,de nem élvezem vele.

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ennyi a szex, miért mit vártál? Cigánykerekezzen benned a farka? :D
2021. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Fordulj segítségért, kérdezz meg egy szexuálpszichológust.
2021. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű itt lelki okok miatt vannak ezek

Szerintem ha lélekben mar nem igazán vonzódsz ugy hozza akkor ez megnehezíti a fizikai együttlétet is. Nekem hasonló gondom van. Nem érzem azt mar mint régen es igy az agyban is eléggé nehezeskesen megy mar minden. Az elején szó se volt ilyenrol

2021. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Élveztél már el egyáltalán valamikor, valakivel (magaddal) valahogyan? Vagy ez a kezdeti probálkozásrol szol?
2021. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amikor magamnak csinálom, semmi probléma, el tudom érni az orgazmust. De amikor vele vagyok, segédeszköz nélkül nem megy.
2021. jan. 26. 11:21
 6/12 anonim válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akikre a 4-es válaszoló is utalt, akik sajnos képtelenek az orgazmusra. Én vagyok rá élő példa, ha gondolod beszélgethetünk üzenetben. 22 éves lány vagyok, soha nem volt még orgazmusom. Se egyedül, se párommal.

Jártam ezzel pszichológushoz, akivel feltártuk, hogy a szüzességem elvesztése utáni "trauma" okozhatja ezt. Én nem érzem, hogy traumában szenvednék, mert szeretek szexelni és élvezem is, de valószínűleg ez állhat a háttérben, mert sajnos erőszakos módon veszítettem el, nagyon fiatalon.


Ha amúgy magadtól megy az orgazmus, akkor a pároddal kell megoldást keresnetek. Több előjáték, irányítsd a kezét ahogy magadnak is szoktad.


Sajnálom, tudom milyen. Párom is tudja, 3 éve vagyunk együtt, az első évünk abból állt, hogy saját magát hibáztatta. Pedig nem ő tehet róla, hisz előtte se ment, soha.


22N

2021. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kevés az előjáték vagy nagy a párod farka.
2021. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha magadnak megy akkor (ha jo a partnered és te is akarod, eléggé bevállalos is vagy ebben) elöbb-utobb összejön a pároddal is. Gyakoroljatok szorgalmasan!
2021. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem volt még orgazmusom soha. Csak ha magamnak csinálom. Pedig élvezem a szexet. De szerintem eddig mindíg kifogtam olyan pasikat akik szartak bele nekem jo e vagy sem.
2021. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 ok lehet: egyrészt csajoknál kell ez a szerelem dolog, meg a lelki ráhangolódás. Lehet ez nálad nincs meg, nem működik köztetek jól a dolog, ez elég baj. Másik, hogy egyszerűen túl kicsi a párod pénisze a te hüvelyedbe.
2021. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!