Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben számít a hang...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben számít a hang nyögés ?

Figyelt kérdés
Ha igen miért akár nő akár a pasinak?
2021. jan. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem hallani. Csak mégjobban felhúz, és tudom hogy a partnerem is élvezi. N
2021. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a hang nyögés? Te a sima vesszőt nem ismered nyelvtanilag, csak a hímvesszőt?

Engem a halk női nyögés indít be. Ami nincs túltolva. Liheg, nyög, fújtat, piheg halkan, közben vállamba harap, vagy nyakamba, heves smaci, ilyenek. Utálom, ha egy visít, mint egy vietnami sertés.

2021. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindegy milyen hangot ad ki. Volt egy bombázó vidéki barátnőm, mindene jó volt, de szex közben annyira bántó és erős volt a hangja, hogy nem tudtam elsülni.
2021. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Imádom hallani. A finálénál hangos vagyok. Ha zavarja, fogja be a szám 🥴

N

2021. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rossz hangja van akkor mélytorok
2021. jan. 26. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Növeli az izgalmat
2021. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!