Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok már le maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Mondjuk tesótok meglátott vagy szüleitek netán osztálytársatok?

2021. jan. 24. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa.
2021. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, mindig vigyázok.
2021. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen.Az öcsém előtt.L.
2021. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és örök életemre szóló traumát okozott bennem.

8-9 éves voltam, amikor felfedeztem, azt sem tudtam, hogy mit csinálok, teljesen új érzés volt számomra.

Egyszer anyám feljött a szobámba és meglátott. Azonnal könnyekben törtem ki, ő pedig vagy egy órán keresztül papolt nekem arról, hogy ez mekkora bűn, és hogy “értelmes, vallásos kislány nem csinál ilyet”. Ekkor még arról sem volt fogalmam, hogy ennek bárki köze lenne a szexhez.

Miután abbahagyta, megkértem, hogy erről ne beszéljen senkinek, rettenetesen szégyelltem az egész szituációt, amit ő meg is ígért.

Erre amikor felébredtem és lementem reggelizni, hallottam, ahogy apámmal pont erről beszél.

Annak örültem volna akkor a legjobban, ha megnyílik alattam a föld, és örökre eltűnök. Napokat sírtam át, mert az egészből nem értettem semmit, és abban reménykedtem, hogy soha többet nem hozzá elő és elfelejti.

Ott, akkor megsérültem, és szó szerint elveszítettem a személyiségemből egy darabot. PONT azelőtt, mielőtt ténylegesen beléptem a tinédzserkorba.

Erről azóta sem beszéltem neki, de azóta van egy elég erős tic-szerű tünetem egy bizonyos hangra, amit nem vagyok képes elviselni.

Fogalma sincs róla a mai napig, hogy erről ő tehet.

2021. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen barátnőm előtt mikor nála aludtam egyszer.. Nem tudom hogy ez így jobb vagy rosszabb de csak másnap reggel mondta el. L
2021. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer húgom benyitott.
2021. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nope soha
2021. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!