Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok már le maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le maszturbálás közben? Meséltek? 19/F

Figyelt kérdés

Velem lehet, hogy tegnap megesett. Szinte minden fürdéskor szoktam hokizni, de tegnap még előtte voltam, és picit elaludtam a kádban, előtte csak simogattam magam, és a kezem a zacskómon pihent meg.

Arra ébredtem, hogy a faterom egy köhintéssel ment el a nyitott fürdőajtó előtt. Nem tudom, látott-e valamit, de kicsit kínos volt, mit gondolhat most rólam...



2018. okt. 7. 13:48
 1/8 Eric Griffin ***** válasza:
100%
Hasonló volt velem is. Vagy 6-7 éve, reggel értem haza egy buliból. Befeküdtem az ágyba, összehúztam magam magzatpózba, betakaróztam nyakig. Aznap volt egy irgaatlan nagy poén, ami akkor eszembejutott és elnevettem magam. De hangot nem adtam ki, amivel egyértelmű lennne, csak fülig ért a szám, hevesebben vettem a levegőt és rángott a testem (amikor próbálod visszatartsni a nevetést), na ebben a pillanatban nyitott be a szobámba Édesanyám, nem szólt semmit, csukta is be az ajtót, lehet azt hitte épp recskázok 😂😂😂 Egyáltalán nem éreztem magam kellemetlenül ez miatt. De amúgy soha nem kaptak rajta.
2018. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Igen!A hugom rám nyitott a fürdőbe!!És csak annyit mondott,Hmmm!!

Pár napig szégyeltem magam előtte!!Mikor rám nézett csak mosolygott!!31-F

2018. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Még régen mikor otthon laktam.

16 éves voltam asszem és elég izgi dolgokról beszéltünk 1 fiú barimmal. Nem mondtuk ki, hogy masztizunk, de ö is tuti csinálta. Szóval telón irogattam hason fekve, a puncimat meg az ágyhoz dörgöltem. Anyum nyitott rám, szerintem tudta, hogy mit csinálok. 😂. Sose beszéltünk róla, akkor nagyon ciki volt.

2018. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mikor még csak másodjára csináltam. Akkor még eszembe sem jutott, hogy be kéne zárni a fürdőszoba ajtót. Persze hogy rám nyitottak. Totális lebukás volt, azt hittem meghalok a szégyenbe.
2018. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
apum nyitott már rám épp eléveztem már nem lehetett takarni
2018. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogy reagáltál? Utána volt valami szó róla?
2018. nov. 20. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Párszor buktam le, nem volt túl kellemes érzés.
2018. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is buktam le,rögtön a dolog után belépett reggel a szobámba anyám...

19 voltam.

2021. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!