Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy vad, durva szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy vad, durva szex, és milyen egy gyengédebb?

Figyelt kérdés
Egyrészt kevés tapasztalatom van, másrészt érdekel, hogy kinek mi.

2021. jan. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

A gyengédnél egy tollat használsz. Az igazán durvánál meg egy egész csirkét!


Szívesen!


F, 39

2021. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Vad hogy fel se tudok allni utanna L
2021. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smiley18 ***** válasza:
87%

Számomra egy vad, durva szex során szóba jön a fojtogatás, általában előjáték nélkül esünk egymásnak (nálunk nem szokott gondot jelenteni), hátulról csináljuk, gyorsan, nagyon gyorsan és közben húzza a hajamat és veri a fenekemet a párom. Ő irányít. Itt szóba jöhet az orális szex is, a szopás és akkor is ő diktálja a tempót. Nincs megállás, amíg a számba nem élvezett szex után.


Egy gyengédebb szex során sok előjáték, petting, csókolózás van. Amikor húzzátok picit egymást és alig várjátok mind a ketten, hogy végre betegye... vágytok egymásra. Aztán misszionárius pózban lassan becsúsztatja, közben mélyen néz a szemedbe, figyelni minden mozdulatodat és csókolóztok.


Én személy szerint így képzelem el. Nekem ilyen. Persze mindenkinek más, de remélem tudtam segíteni.


N/21

2021. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
utolsó kihagytad h popsiba répáz nem punciba :D
2021. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!