Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok túl érzelmes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túl érzelmes a szex terén, vagy ez tényleg nagyon durva dolog volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nálam általában a szex nem egy 1 órás program, én szeretek ráhangolódni, mármint lassú, élvezetes előjátékkal, puszilgatással simogatással, gyengéd vetkőztetéssel, én már egy érintésbe is bele tudok bolondulni. Orális szexxel, kézzel való izgatással, és minden egyébbel, és mikor ezzel végeztünk akkor fordulunk és a pasi van alul őt is végigcsókolgatom, simogatom, orálisan kielégítem és mikor már teljesen be vagyunk indulva akkor jön az aktus és az összebújás. Nos a mostani párom ő (az első alkalmunk volt) teljesen felizgult felkapott csókolni kezdett, közben vitt a hálószobába, ledobott az ágyra, tépte le a ruháim, és tök erőszakos volt, azonnal ment a puncimra nyalta hogy kicsit nedves legyek aztán ott az ágy szélén fekve már be is tette, fájt is mert szűk vagyok és nekem csak így bumm nem megy. Alig győztem könyörögni hogy hagyja abba, de őt ez csak izgatta, és durvább lett, elkezdtem rugdosni és akkor hagyta csak abba, elzavartam és még egy óra volt mire összeszedtem magam. Ami bánt hogy pontosan tudta hogy mi izgat, mégis ilyen volt!

2021. jan. 4. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Ez van akkor amikor hamarabb tolod le a bugyit mint hogy kiismernéd a partnert.

Sok pasi dijjazná a hozzáállásodat de te nem közülük választottál.

2021. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen nő vagyok. Hagyd az ilyen tapló tuskót a francba..
2021. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ezt akár nyugodtan lehetne szexuális erőszaknak is nevezni 🤷‍♂️
2021. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
A párod egy barom.
2021. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Az elég gáz szerintem, hogy ilyen szinten megkoreografáltak a fejedben a szexuális együttlétek. Én nő vagyok, de én sem bírom, ha mindig ugyanolyan.

Néha szeretem, ha a pasi feltesz az asztalra, vagy nekinyom a falnak. Ezt hívják spontaneitásnak, ami benned annyi van, mint mackó sajtban brummogás.

Valószínűleg a hapsid megunta a szöszmötölést, és férfinak akarta érezni magát.

Már nemi erőszak szaga van a dolognak, de jobb lenne, ha nem ragaszkodnál a szüttyögős, megszokott, elhúzott előjátékhoz.

2021. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3 hónap után hagytam csak neki, mert nekem bizalom kell hozzá. És azt mondta ő is az értelmes szexet szereti.
2021. jan. 4. 16:39
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem igazán nevezném értelmes szexnek.
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Nőként mondom h ez a maszatolas amit leirtal, szerintem nagyon kiabrandito. Egy ferfi legyen ferfi es csinálja azt amit csinalt! Meg komolyan 1 ora kell neked, hogy benedvesedj
2021. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább csak valami "agyam eldobom annyira kanos vagyok és l*đzarom a partnerem" dolog volt a részéről. Nem vagy túl érzelmes de nem kellett volna ennyire elsietnie hanem a te igényed is figyelembe kellett volna vegye.
2021. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez erőszak az én nézetem szerint.
2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!