Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok túl érzelmes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túl érzelmes a szex terén, vagy ez tényleg nagyon durva dolog volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nálam általában a szex nem egy 1 órás program, én szeretek ráhangolódni, mármint lassú, élvezetes előjátékkal, puszilgatással simogatással, gyengéd vetkőztetéssel, én már egy érintésbe is bele tudok bolondulni. Orális szexxel, kézzel való izgatással, és minden egyébbel, és mikor ezzel végeztünk akkor fordulunk és a pasi van alul őt is végigcsókolgatom, simogatom, orálisan kielégítem és mikor már teljesen be vagyunk indulva akkor jön az aktus és az összebújás. Nos a mostani párom ő (az első alkalmunk volt) teljesen felizgult felkapott csókolni kezdett, közben vitt a hálószobába, ledobott az ágyra, tépte le a ruháim, és tök erőszakos volt, azonnal ment a puncimra nyalta hogy kicsit nedves legyek aztán ott az ágy szélén fekve már be is tette, fájt is mert szűk vagyok és nekem csak így bumm nem megy. Alig győztem könyörögni hogy hagyja abba, de őt ez csak izgatta, és durvább lett, elkezdtem rugdosni és akkor hagyta csak abba, elzavartam és még egy óra volt mire összeszedtem magam. Ami bánt hogy pontosan tudta hogy mi izgat, mégis ilyen volt!

2021. jan. 4. 16:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
#8 nem mindenkinek egyformák az igényei, nekem speciel pont bejön ez a "maszatolás" F
2021. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
4%
Mert impo vagy
2021. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Amit leírtál, mintha egy romantikus film jelenete lenne. Ez már nekem is túl elnyújtott előjáték. Írom ezt nőként. De amit csinált a pasid, az tényleg az erőszakot súrolja.
2021. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más és más a szexuális igénye,van aki gyorsan,van aki durvábban,van aki lágyan és hosszasan hozzábújosan szereti!Nagyon sok múlik a kommunikáción is ,de van amikor ez a beszélgetések során ki sem derül csak utólag mint eme példában.Ezért senki ne kövezzen meg senkit... Ha kedves kérdező ezt ily módon élted meg,akkor ne várj tovább,mert nem fog javulni a helyzet,inkább keress más pasit magadnak,eme formában még durvább helyzet is kialakulhat ami nagyon tönkretesz lelkileg!
2021. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen érthető, hogy az embereknek más igényeik vannak szex terén. Szerintem a te elgondolásoddal sincs semmi baj, teljesen normális hogy, valaki hosszabban, meghittebben szeret szexelni. De az is tök oké, ha valaki gyorsan és durván szereti. Más emberek, más igények, ennyi, nem vagyunk egyformák.

Jobb lenne, ha legközelebb átbeszélnétek tüzetesebben, mond el neki őszintén, hogy mi az elvárásod, és hallgasd meg azt is hogy, ő mit szeretne.

2021. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%

Az hogy nem nyalt előtte egy órán keresztül, csak pár percet, nem erőszak, csak be volt indulva, a férfiasság van akinek bejön, neked nem.

A szex nem egy előre eltervezett, megkomponált dolog, ja semmi ösztönös nincs benne hamar unalmas lesz.

Mindketten jobban jártok ha kerestek magatoknak hasonló beállítottságú partnert.

2021. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Gyönyörűen összeilletek szex terén. Nyugodtan lehet lepontozni, nálunk válás lett a vége. Nem hibás egyik fél sem, de a tejbegríz meg a rántotthús nem fér meg egy menüben. Ebben is mások vagyunk.


F, 37

2021. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ez sem rossz így, de nem első alkalomra.
2021. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Hoppá....most olvasom (pontosabban fogom fel), hogy első alkalom....


Megint csak pontozzatok le, de ebben a történetben szerintem nincs több. Ha az egyik a disznótorost szereti papírtányérról boroskólával, a másik meg a négyfogásos menüt Michelin-csillagos étteremben, ott tuti nem lesz közös nevező. Tapasztalat, 12 év együttélés, 7 év házasság.


Hidd el, semmi rosszat nem akarok.


F, 37


A 17-es.

2021. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%
Borzalmas történet, sajnálom hogy ilyen pasik is vannak, én is pasi létemre szeretem az érzelmes együttléteket.
2021. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!