Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok túl érzelmes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túl érzelmes a szex terén, vagy ez tényleg nagyon durva dolog volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nálam általában a szex nem egy 1 órás program, én szeretek ráhangolódni, mármint lassú, élvezetes előjátékkal, puszilgatással simogatással, gyengéd vetkőztetéssel, én már egy érintésbe is bele tudok bolondulni. Orális szexxel, kézzel való izgatással, és minden egyébbel, és mikor ezzel végeztünk akkor fordulunk és a pasi van alul őt is végigcsókolgatom, simogatom, orálisan kielégítem és mikor már teljesen be vagyunk indulva akkor jön az aktus és az összebújás. Nos a mostani párom ő (az első alkalmunk volt) teljesen felizgult felkapott csókolni kezdett, közben vitt a hálószobába, ledobott az ágyra, tépte le a ruháim, és tök erőszakos volt, azonnal ment a puncimra nyalta hogy kicsit nedves legyek aztán ott az ágy szélén fekve már be is tette, fájt is mert szűk vagyok és nekem csak így bumm nem megy. Alig győztem könyörögni hogy hagyja abba, de őt ez csak izgatta, és durvább lett, elkezdtem rugdosni és akkor hagyta csak abba, elzavartam és még egy óra volt mire összeszedtem magam. Ami bánt hogy pontosan tudta hogy mi izgat, mégis ilyen volt!

2021. jan. 4. 16:33
1 2 3
 21/23 Pécs-pécs ***** válasza:
74%

Szerintem maga a leírt dolog nem extrém szex terén.

Itt inkább azzal van a baj, hogy többféle beállítottságú ember van.

Vannak nőből férfiból is akiket ez a vadulós szex indít be. Van mind a 2 nemből, akit a hosszú előjáték. Itt inkább azzal van a gond, hogy nagyon nem passzoló igény találkozott. És ha egy kapcsolatban nem jutottatok el odáig, hogy megismerétek, felmérjétek egymás szexuális igényét, akkor ebben a kapcsolatban nem csak a szexel van a baj, hanem az alapokkal.

Nekem egyébként saját tapasztalatom az, hogy ha 2 ember megfeleően megérti egymást, akkor ki se kell mondani az igényeket, a másik megérti szavak nélkül is. Nállunk például én is párom is preferáljuk, a hosszabb előjátékot. De van ammikor érezzük egymáson, hogy most egy kicsit vadulósabb szex izgalmasabb lesz. És olyankor az valóban izgalmasabb is. De ehhez megfelelően működő kapcsolat, kommunkiáció, megismerés, kell.

Nállatok szerintem ezek közül egyik se működik.

2021. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha olvastad volna, leírta hogy első szex volt és elmondta a pasinak, hogy mire vágyik. Ennek ellenére szinte megerőszakolta őt. 🤷‍♂️
2021. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Jo de amit te vársz el az már kicsit sok.

Pasi lennék hozzád se nyúlnék. Kedvem is elmenne az egésztől

2021. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!