Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom kicsit durva volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kicsit durva volt szex közben?

Figyelt kérdés
Szex közben kicsit Meg szorította a nyakamat, nem sokáig, nem szóltam semmit viszont ma rá kérdeztem hogy mi volt ez a tegnap, azt mondta hogy nem tudta Mit csinál többször is bocsánatot kért. Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2021. jan. 22. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
kiprobalt valami ujat. latta rajtad hogy nemtetszik es abbahagyta. mibajod van?
2021. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

365 nap

Nézed le az előzetest és meg tudod

2021. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

"kiprobalt valami ujat"

Ja, az, hogy elkezdi folytogatni, az simán annyi, hogy kipróbál valami újat.

Legközelebb ha megfolytja, vagy eltöri közben a kezét, akkor is csak kipróbált valami újat.

2021. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is meg szokta szorítani. Azt mondja, ez nagyon beindítja 🤷🏻‍♀️ volt már, nem is egyszer, hogy meg kellett csapkodnom a hátát, mert hangot kiadni már tudtam, hogy ez már nem jó, ès alig kapok levegőt. Ha kicsit megszorítja mèg èlvezem is, de van az a szint, ami már ijesztő.
2021. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
En ezt szeretem. Na nem egy folytogatast kell elkepzelni, ahogy en ketsegbeesetten levegoert kapkodok! Egyszeruen szeretem amikor pl hatulrol csinaljuk es a parom kicsit megszoritja a nyakam.
2021. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem szóltál akkor? Nekem sincs bajom egy kis durva szexel. Ha olyat csinál, amit nem szeretek mondom neki, és akkor azonnal abbahagyja. Ha bocsánatot kért akkor nem szerintem nincs nagy gáz. Talán azt hitte, hogy neked belefér, ha nem mondtad neki közben, hogy nem.

Szóval összegezve: kommunikáljatok szex közben!

2021. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Az a helyzet, hogy sok éány imádja, de nem szólna a világért sem, hogy ez a vágya. Na emiatt próbálta ki a pasid.
2021. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet csak be beszéltem magamnak hogy erőszakos volt, meg nem fordult elő ilyesmi.
2021. jan. 23. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra nagyon figyeljen, hogy ne akkor kezdje szorítani, mikor orgazmusa lesz, mert simán megfojthat.


Egyébiránt ha nem zavar, vagy nem volt kellemetlen, akkor beszéljetek róla és döntsd el, NEKED belefér-e a dolog.

2021. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!