Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szűz vagyok, de teljesen, tehát se petting, se semmi?

Figyelt kérdés
Már összejöttünk, és én nem hazudtam, mondtam hogy nem volt kapcsolatom, hogy nehezen nyílok meg és ilyesmi. De a szex témát nem firtatta, így nem is került szóba, de úgy érzem hogy már most el kell neki mondanom. Mit gondoltok, hogy csináljam? 19L

2021. jan. 23. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán mond ki.

Ezen nem kell parazni

2021. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd szép lassan együtt megtanuljátok.
2021. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem volt még kapcsolatod, akkor normális embereknél ez azt jelenti, hogy szűz vagy.

De semmivel nem lennél előrébb, ha egy buliban, részegen már megcsináltak volna.

Tehát a lényeget már elmondtad. Ha rákérdez, akkor mondd el, amit ide kiírtál.

2021. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Kinyitod a szád, hangokat formálsz, amikből szavak lesznek, ezekből pedig mondatok. Ezt hívják beszédnek.

Vagy ha face to face nem mered, írd meg neki valamilyen üzenetben

2021. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb tesztek majd lépéseket a szexualitás felé, szóval vagy vársz addig hogy elmondd, de akkor abban a helyzetben egy felfűtött srácot kell lenyugtatnod, vagy egy mélyebb beszélgetés során elmondod neki amit itt leírtál. Ha már összejöttetek, tök felesleges paráznod olyan félelmek miatt amik teljesen alaptalanok.
2021. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapján amit mondtál neki, nem nehéz kikövetkeztetni, úgyhogy minimum sejti már. Én a helyedben akkor mondanám, ha szóba kerül, vagy ha olyan szituációban vagytok (pl. pettingelni kezdtek). Mivel már összejöttetek, nem hinném, hogy zavarja a dolog, különben rákérdezett volna előtte.
2021. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja, hogy nem vagy az. Általában azzal, hogy nem volt még párkapcsolatod, arra asszociálnak, hogy szűz vagy.

De max amikor ilyenekről beszélgettek, csak mondd neki, hogy szűz vagy. Nem ciki. Hajrá!:)

20L

2021. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már a vetkőzések pillanatában mondtam, na az ciki volt...szerintem ne várj addig

20L 😅

2021. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem egy ősember iq szintjén mozog, akkor ebből kikövetkezteti, hogy szűz vagy, nyugi :) 30f
2021. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!