Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom iszonyúan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom iszonyúan a lányt, mióta smároltam vele, ha eddig teljesen hidegen hagyott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 22 éves csaj ismerősöm, jóban vagyunk, egy hete voltunk közös baráti körrel bulizni. Nagyon szép lány, ezt eddig is láttam de nem mozgatott meg különösebben, sosem jutott eszembe, hogy úgy nézzek rá. A buliban viszont nagyon sokat ittunk, és hát egymás karjaiban kötöttünk ki. Smárolásnál meg pettingnél több nem lett, pedig én nagyon akartam, hogy valahol folytassuk (jobb hogy nem tettük részegen). Azóta megbeszéltük a dolgot hogy túlzásokba estünk a buliban a pia miatt. Viszont az eset óta állandóan eszembe jut, hogy többet akarok belôle. Voltak hasonló eseteim már lányokkal ilyen-olyan bulikban de azok csak a csókig izgattak, utána már annyira nem, mind csak megkopott emlék lett...de ez teljesen más. Én azt hittem hogy egy csaj csak addig mozgat meg, amíg meg nem kapja a férfi, utána már nincs izgalom. Épp ezért nem értem, ha smároltunk és tudom milyen volt, miért izgat még mindig ennyire? Vagy ez az “izgat amíg meg nem kapom” a szexre vonatkozik? Nem bírom kiverni a fejemből egy hete, pedig 2 éve ismerem és sose jutott eszembe. Szerelmes biztosan nem vagyok, csak szexuálisan vonz, de nagyon.


Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak!

F/25



2019. dec. 30. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, arra szokták mondani, hogy "izgat még meg nem kapod" 1 qurás.

De ez mindegy, voltam én is hasonló szituban...

Én akkoriban nem zártam ki a lelki kötődést, "szerelmet" sem, és a helyedben nem zárnám ki a te helyedben sem főleg, hogy régebben ismered.

Lehet eddig jól elvoltatok, aztán színre lépett a férfi - nő vonzalom, és így lehetne kapcsolat is!

De ☝️ viszont lehet igazad van, és csak ez a kis petting annyira jó emlék neked, hogy nem akarod elengedni azt a dolgot, hogy ne legyen semmi...

Szerintem dumálj vele, és lehet, hogy ha nem más lesz köztetek egy barátság extrákkal sztori.

Egy próbát mindenképp megér a dolog, ha ekkora hatással volt rád!

Reméljük rá is...


33/F

2019. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Öregem,megkaptad az előételt,de minden más fogásról lemaradtál. Nem csoda ha éhes vagy.
2019. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy azóta állandóan rá gondolsz. Vidd az ágyba, aztán kiderül, hogy mi lesz tovább.
2019. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azért akarsz többet tőle, mert nem kaptad meg. Mielőtt lefeküdnél vele, feltéve, ha engedi, ismerd meg jobban, tényleg el tudnád-e képzelni partnerednek.
2019. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól csókol, azért. Nagyon kevés olyan lány van, aki jól csókol.
2019. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak én lány vagyok.
2020. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!