Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire tud titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire tud titeket felizgatni egy számotokra vonzó lány illata?

Figyelt kérdés

Mennyire döntő számotokra? Vagy van olyan, akit annyira nem érdekel csak ápolt legyen a csaj és kész?

22/N



2021. jan. 18. 14:41
1 2
 11/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nő függő
2021. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A nő illata nagyon meghatározó, hozzátartozik ahhoz az egészhez, ami miatt az ember elkezd vonzódni a másikhoz. És most itt nem a parfüm illatról beszélek( és nem is az ecetes lábszagról, sorry) hanem arról a természetes illatról ami képes felkorbácsolni a szenvedélyt, ha érted mire gondolok.

Biztos volt már úgy, hogy hosszabb távollét után, amikor újra találkoztál a pasiddal, heves csókolózás után, mélyen beleszagolt a hajadba, nyakadba, miközben csókokkal borított el. Mert az illat az is te vagy. Szóval ja, nagyon vonzó.

2021. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
1× volt az életemben ilyen, amikor nagyon felizgatott egy nő illata, más esetem nem volt. Tehát ritka.
2021. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem ha egy nő nagyon finom illatú

Régebben az avon Far Away teljesen levett a labamrol

2021. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!