Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, élvezitek, ha szopás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, élvezitek, ha szopás közben a srác ráhúzza a fejeteket a farkára vagy túl megalázó nektek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 07:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Szeretem, ha irányít, és ha egyszer-kétszer erősen ráhúzza a fejem.
2021. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem, meg azt is mikor bassza a szám
2021. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
nem megalázó, de nem a kedvencem
2021. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
72%
Amikor először volt, akkor nyilván az izgatottsága miatt erősen rányomott erősen, de szóltam neki hogy ezt ne, és azóta csak egyszer kétszer tol rajtam erősebben amit már én is elvezek, de amúgy csak a kezét a fejemen tartja. Szerintem ez egy kiváló aranykozeput mindkettőnk számára, én sem érzem megalázónak és ő is élvezi ha néha néha beletol xd
2021. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Szeretem, de csak ha nem erősen húzza rá a fejem.
2021. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen embernek engedtem meg életemben, összességében is csak benne bíztam önmagamon kívül.

Azóta senki más nem csinálhatja, másnál kényelmetlennek és megalázónak érzem. Igazából maga a szopás se okoz örömöt egy partnernél sem. Ameddig nem találkoztam vele sosem szoptam, aztán a kapcsolatunk alatt simán volt, hogy csak én kényeztettem magamtól, ha olyan kedvem volt. Azóta ennek vége, és nem találtam olyan párt, akivel ennyire laza lehetnék.

Nem kérek privátot, köszönöm a megértést!

N

2021. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
57%

Én is imádom ha a párom határozott és jobban ráhúzza a fejemet a farkára. Engem nagyon felizgat.

20/l

2021. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
21%
az enyém fenekelni szokott engem miközbe én cumizom. mondjuk én sub nő vok szigoruan azt csinálom mindig amit ő mondd.
2021. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen csúsznak annyira a dolgok, hogy akadály nélkül menjen, akkor engem beindít, és szívem szerint tényleg felfalnám a farkát, másrész be is nedvesedek.
2021. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!