Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nők szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nők szerint 18cm körül van az ideális pénisz méret, de itt meg lepontozzák, aki ezt írja és rámondják, hogy nem is nő?

Figyelt kérdés

Az olyan közösségi oldalakon, ahol névvel és arccal vannak emberek, videókban, élőben, stb, egyszóval ahol 100%, hogy tényleg nő, mindig 18cm körülit mondanak legjobb méretnek. Ki lehet elégíteni egy nőt átlagos vagy kisebb mérettel is, de naggyal sokkal jobban élvezik. És ezek női vélemények.


Itt miért ezek vannak lepontozva? Szerintem pont, hogy azok nem nők, akik az ilyen 13cm körülire írják, hogy jó. Milyen érdekes, hogy ahol biztos, hogy nők válaszolnak, ott az az eredmény, hogy a nagy a legjobb, itt egy anonim oldalon meg a "nők" szerint a nagy fáj.



2021. jan. 12. 22:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

De akkor is hihetetlen hogy hogy lehet jó egy 13 cm hosszú és 4 cm átmérőjű pénisz.. olyan vékonyka.

Nekem is ekkora

2021. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
100ból egy a francot... És a 18 centit sem kötelező tövig nyomni. A vastagság amúgy is többet számít, simán lehet, hogy van olyan, akit egy 18/4-es farok nem tölt ki rendesen, mert tágabb a hölgy hüvelye, míg egy 16/5 tökéletes lenne neki.
2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%
Jaja, #12 tudja a tutit
2021. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%
Hol láttál te olyan videót, ahol a 18-at preferálják? Youtube videókban is általában az átlagosat mondják.
2021. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%

12-es!


És miért a fa.sznak kell nagyobbnak lennie, miért nem a pin.ának kell normális méretűnek-hosszúságúnak lennie? Egy átlagos méretekkel rendelkező férfinak is tökéletes lenne egy szűk, normál hosszúságú vagina.

2021. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
#14 Youtube videókban is a nagyot mondják. Persze nem a Youtube videó a leghitelesebb forrás, de azért még ott is ez van.
2021. jan. 24. 02:16
 17/35 anonim ***** válasza:
62%

Kedves #12, szeretettel ajánlom a humán szexuális válaszciklusról szóló találatokat a neten, hogy ne kérdezz csacsiságokat. Ilyen meglepő infókra bukkanhatsz, amelyektől rögvest világossá válik, hogy a szex miért kellemesebb nagyobb farkú férfival:


"Amikor egy nő szexuális izgalomba kerül a méhe megemelkedik, hogy a vagina hosszabb legyen."


[link]



" ... a hüvely csak nyugalmi állapotban rövid, izgalom hatására a méh megemelkedik, a hüvely pedig megnyúlik. Éppen úgy, mint a pénisz. "


[link]



"A nőknél a hüvely középső fele kitágul."


[link]

2021. jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Bocsánat, az előzőt a #15-nek szerettem volna címezni, még nagyon reggel van.
2021. jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%

15ös

Na igen, ez egy nagyon érdekes felvetés. A vaginák mérete legalább annyira eltérő, mint a péniszméret, bár tény, sokkal rugalmasabb mindkét irányba. De erről soha nem esik szó, a lányok nem szeretik magukat hibáztatni ilyen dolgokban, mindig a fiú a hibás, és kész. 12 voltam.

2021. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Kérdező! A youtube nem hiteles, de én a tudományosabb videókra gondoltam, nem arra, amikor mindenféle beb.aszott pi.csát kérdezgetnek erről.
2021. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!