Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nők szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nők szerint 18cm körül van az ideális pénisz méret, de itt meg lepontozzák, aki ezt írja és rámondják, hogy nem is nő?

Figyelt kérdés

Az olyan közösségi oldalakon, ahol névvel és arccal vannak emberek, videókban, élőben, stb, egyszóval ahol 100%, hogy tényleg nő, mindig 18cm körülit mondanak legjobb méretnek. Ki lehet elégíteni egy nőt átlagos vagy kisebb mérettel is, de naggyal sokkal jobban élvezik. És ezek női vélemények.


Itt miért ezek vannak lepontozva? Szerintem pont, hogy azok nem nők, akik az ilyen 13cm körülire írják, hogy jó. Milyen érdekes, hogy ahol biztos, hogy nők válaszolnak, ott az az eredmény, hogy a nagy a legjobb, itt egy anonim oldalon meg a "nők" szerint a nagy fáj.



2021. jan. 12. 22:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Mit lovagolsz ezen? Ki tudod elégíteni a barátnőd, vagy nem? Ez a lényeg.
2021. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos itt segítőkész válaszra ne szamits
2021. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#4 Igen, azt tudom, csak az okát nem.
2021. jan. 13. 00:21
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Sose mondtam hogy nem jobb a nagyobb. De tizedrangu szempont.

Lehet optimális mèretű a pasi ha nem vonzó. Akkor inkàbb egy kisebb méretü de helyes csinos vonzó legyen.

2021. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

4es

Tizedrangú pont addig, amíg megfelelő a meret a hüvelyednek (nem feltétlenül 18 cm). Ha kikapsz egy pasit, akiből nem érzel semmit, mindjárt zavarni fog.

2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
#4 tűpontos. Egyetértek.
2021. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki teste máshogy van felépítve, nem mindenki élvezi nagyobbal.

Amúgy 2-3 centik nem adnak jelentős különbséget, a hüvelyben egy pont után nincsenek idegek olyan mennyiségben.

20-21 felett meg már bentebb vagy mint kellene amiatt érezzük

2021. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
16-17 az idealis, ha nem igy gondolod akkor felre vagy tajekoztatva, tobbet kellett volna tanulni a noi anatomiarol, csak ekkora merettel lehet mind a 3 erzekeny pontot egyszere, jo hatasfokkal izgatni
2021. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem azért van az, hogy itt lepontozzák a nagyfarok-fanokat, mert mindenki más is látja ezt a trendet (= "ó, nekem a 12 centi épphogy nem fáj" ill "jujj, egy ujjam is alig fér be, olyan szűk vagyok"), és mivel sokan burkoltan szexpartner - ill. társkeresési céllal használják az oldalt, arra következtetnek, hogy így népszerűbbek lesznek, vagy hamarabb rájuk ír valaki az átlagos méretű vagy legrosszabb esetben az az alatti tartományból.

Saját teóriám, lehet, hogy semmi köze a valósághoz:)

2021. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj, hogy fogyatékos vagy. Illetve egy uncsi cuck troll, de nem húzom tovább.


Rengeteg urológiai vizsgálat mutatta ki a 13 centis átlagot. A 18 centi nagy.


Azok a nagyhangú nők, akik a 18-at preferálják, ritkák.

100-ból 1.

A többiek, akiket te nem látsz, meg vannak elégedve az átlagossal is.

2021. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!