Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Idén leszek 25 éves. Se munkám se nőm. Nem tudom azt se elmondani eddigi életemről, hogy legalább azzal jót szeretkeztem aki tetszik. Suliban elnyomtak megaláztak. Ronda vagyok. Többször volt idegösszeomlásom. Teljesen ki vagyok égve, egom nincs, illetve ami maradt belőle azt alárendeltem a hobbimnak, de ennyi. Arra kellet rájönnöm, hogy itt kő kemény szelekció van. Aki jó-képűnek születik az boldogul. Világ életemben csak egy szerető társat szerettem volna, de mivel ronda vagyok így minden próbálkozásom önbizalom hiányos volt és szánalmas. A nőkben is nagyot csalódtam, nem gondoltam volna hogy iylen fontos a külső és csak az!!! Egyszerűen elegem van az életből, nem hiszem hogy a jövő az jobb lenne. Barátaim, szociális hálom nincsen.

2021. jan. 12. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 legalább te reálisan gondolkodsz és van terved. De a kérdező semmit nem hajlandó tenni.
2021. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De már eleve a gondolt, hogy tenni kell... az aki jóképű az mit tesz azon kívül hogy levegőt vesz.
2021. jan. 12. 21:21
 13/18 A kérdező kommentje:
gondolat *
2021. jan. 12. 21:22
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
12. Ha az ember elfogadja, hogy matematikában, fociban, zenében, festészetben vannak született tehetségek, akik helyből jobbak, mint mások nekifutásból, akkor el kell fogadnia, hogy a vannak férfiak, akiknek jobban megy a csajozás, az előnyös külső tulajdonságaiknak köszönhetően. Az élet ezen szegmensében jobbak, és kész.
2021. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Szabadulj meg az egotol es minden rendben lesz
2021. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező! Te nem külsőre vagy csúnya, hanem a belsőd, a személyiséged, a jellemed tesz rúttá.

Csak a soraidat olvasom, de már hánynom kell tőled. Hibás a Világ, a rendszer, a nők, a szép emberek. Csak te nem tehetsz semmit, áldozat vagy....

Van egy nagyon régi barátom, mióta ismerem kopaszodik, alacsony, kövér, jó nagy pocakkal, kancsal, és mégis alig tudja levakarni magáról a nőket. Tudod miért? Mert jókedélyű, közvetlen, életvidám, barátságos, humoros.

Ő nem fulladt bele az önsajnálat bűzös mocsarába, hanem élvezni kezdte az életet. Tojt arra, hogy kell-e valakinek, és arra is, hogy mit gondolnak róla az emberek. Tánciskolába járt, különféle közösségi szórakozásokra járt, barátokat szerzett, és hamarjában azt vette észre, hogy csüngenek rajta a nők. Ma már felesége és két gyereke van.

Te nem csinálsz mást, csak sajnálod magad. Így valóban sosem leszel senki.

A jóképű ember önmagában semmit sem ér. Ha kinyitja a száját, és kiderül, hogy sötét mint az éjszaka, vagy ordas bunkó, kitörölheti a valagát az arcvonásaival.

Gondolkozz. Próbálj fejlődni. Új dolgokat kipróbálni. Élj. Minden más jön magától.

2021. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Én is néha érzem így magam, azt rájövök, hogy van még idő bőven (remélem) majd meglesz minden szépen idejében.

Addig meg marad az "álmodozás" meg a vágyakozás a barátnőre.

Te se vedd ilyen tragikusan. Csak lazán!

És próbáld meg neten, nem mindenhol húznak le, ahol meg akarnak, résen kell lenni.

2021. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2021. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!