Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha egy új nővel találkozom, akkor amikor szexre kerül a sor az első alkalmakkor leblokkolok és felsülök. Ez iszonyat ciki, amikor az ember mélyebb benyomást akar tenni a másikra. Ezért a szégyenérzettől sokszor visszatáncolok. Én nem tudok úgy letámadni egy nőt, mint sokan, hogy azonnal feldobom az asztalra és megdöngetem. Volt több kapcsolatom és az első néhány kudarc után találtunk összhangot, de egy idő óta nem megy. Párszor elmentem prostihoz, ott nagyon jól működött minden. Ez iszonyúan frusztrál már. Sajnos ezektől elmegy a kedvem a próbálkozásoktól is. Pedig nem vagyok már 20 éves, 34 éves vagyok. Most is alakulóban van egy kapcsolatom egy 25 éves lánnyal, aki szerintem szexistennek tart, mert amúgy alapból nyitott vagyok szexuális témákban is, férfias vagyok és magabiztos. Ezen a téren viszont nem sajnos. Tudnátok adni valami tanácsot? Ja és próbáltam gyógyszert is, de az idegességgel együtt csak 130 as pulzust és fejfájást okozott, vagy ha fel is állt, akkor nem tudtam elmenni tőle.

2020. dec. 18. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egy szexállat lenni? Be kell tanulni, meg kell ismerni a másikat, össze kell szokni.
2020. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nem is szó szerint értem, de az nagyon gáz, hogy annyira ideges vagyok, hogy full leblokkolok. Közben meg azért a partnernek nyilván ez nagyon kiábrándító és megalázó szituáció. Egyáltalán hogyan lehetne ezt úgy kezelni, hogy a lány ne tartson egyből egy full nulla baleknak? Fiatal lányok és tapasztaltabb nők tanácsát is várnám, hogy ők mit tanácsolnának ebben a helyzetben, amivel oldhatnám a szitut?
2020. dec. 18. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, de gondolom nem azzal kezditek az ismerkedést hogy egyből benyomod neki?

Lehetne mondjuk egymás testét megismerni kézzel, szájjal mindenhogy.

Szerintem rá vagy görcsölve az egészre, de milyen gyakran cseréled a nőket, hogy fojton tanulsz?

2020. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta ismerjük egymást ezzel a lánnyal, így nem hiszem, hogy csak csók lenne az első randin. 20 lánnyal voltam eddig, abból fele emiatt nem teljesedett ki. Ezek közül 3 minimum éves kapcsolat volt. A szörnyű az, hogy egyébként megnyerő vagyok a nőknél, lehetett volna már több is, de sajnos ez miatt bukok és szétfrusztrál a dolog.
2020. dec. 18. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!