Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Idén leszek 25 éves. Se munkám se nőm. Nem tudom azt se elmondani eddigi életemről, hogy legalább azzal jót szeretkeztem aki tetszik. Suliban elnyomtak megaláztak. Ronda vagyok. Többször volt idegösszeomlásom. Teljesen ki vagyok égve, egom nincs, illetve ami maradt belőle azt alárendeltem a hobbimnak, de ennyi. Arra kellet rájönnöm, hogy itt kő kemény szelekció van. Aki jó-képűnek születik az boldogul. Világ életemben csak egy szerető társat szerettem volna, de mivel ronda vagyok így minden próbálkozásom önbizalom hiányos volt és szánalmas. A nőkben is nagyot csalódtam, nem gondoltam volna hogy iylen fontos a külső és csak az!!! Egyszerűen elegem van az életből, nem hiszem hogy a jövő az jobb lenne. Barátaim, szociális hálom nincsen.

2021. jan. 12. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha rondának érzed magad, nem tudsz rajta változtatni vagy csak lusta vagy bármit is tenni? Ha pl nem jók a fogaid azon lehet segíteni. Ha nem jó a hajad azon is. Sportolni is lehet. Esetleg az önbizalmad ettől megnone és egyből könnyebb lenne. A nők azt észre sem veszik akiről sugárzik az önútálat.
2021. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze ez a menő, egy olyan ember aki csak szexre jó mert nincsenek érzelmei...
2021. jan. 12. 20:48
 3/18 anonim válasza:
87%

Először is egyetértek az első válaszolóval, hogyha a külsődet teljes mértékben nem is, de valamennyire meg lehet változtatni.


Említetted, hogy a hobbidnak élsz. Nem fejtetted ki bővebben, hogy mi lenne az, de esetleg a hobbidon keresztül nem tudnál valahogy ismerkedni? A közös hobbit űzöknek már egy témával több van, amiről beszélgethetnek. :)

2021. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szex vagy barmi mas miatt. SAJAT MAGAD MIATT kisapám . De ebből a válaszodból is kitűnik hogy menthetetlen vagy. A jotanácsot sértések veszed. Közlöm veled hogy törődj bele hogy egyedül fogsz megrohadni. Szánalmas vagy.
2021. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A jóképűség valóban előny. Ha ez nincs, akkor még mindig lehet mással kompenzálni: pénz, státusz, hatalom; vagy különféle képességekkel: humor, verbalitás, intelligencia stb.
2021. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2021. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Régebben kimozdultam a komfort zónából, de akkor se volt semmi, fölösleges erőfeszítés volt. Egyedül elmentem túrázni, kirándulni, mozizni és semmivel nem lett jobb... Hobbijaim végett is kimozdulok, de ott sem lehet ismerkedni meg a vírus is betett az egésznek.
2021. jan. 12. 20:55
 8/18 anonim válasza:

3-as vagyok.


És akkor úgy gondolod, hogy ennyi, kész, vége: feladod és soha többet nem próbálkozol? Szemmel láthatóan aligha akarsz tenni ellene, tehát nem tudom miért tőlünk vársz megváltást.


Esetleg internetes társkereső?

2021. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam, ott is jól átvágtak. Majdnem bevittek gy lehúzásba az oldal részéről.
2021. jan. 12. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én hasonló helyzetben vagyok, csak 23 vagyok...

Annyi a különbség, hogy én nem csalódtam a nőkben, nem hibáztathatom Őket azért mert nem kellek nekik.

Engem is az iskolai bántalmazás tett tönkre többnyire, ami félig az én hibám, félig teljesen rajtam kívül álló dolog volt... De emiatt a személyiségem is taszító, nem csak a külsős. De hát ez van, az önsajnálat nem segít.

És ezt jegyezd meg.

Próbálj javítani magadon, akkor is ha azt gondolod, hogy már nincs értelme...

Különben 30 évesen azt fogod érezni, hogy “basszus, mért nem 25 évesen próbálkoztam minden erőmmel!”, 35 évesen meg azt, hogy miért nem 30 évesen, és így tovább...


Nekem egyébként pl. a fogaimmal is problémák vannak, az egyes azt írja hogy lehet rajta javítani, hát nem egészen, pontosabban ez is szerencse kérdése...

Nekem milliós összeg lenne megcsináltatni a fogaimat, vagy az is lehet hogy több millió és egy genetikai “adottság” miatt van ez, nem azért mert nem mostam.

És az én esetemben a protkó sem megoldás...

A jelenlegi fogsorom meg nagyon igénytelen benyomást kelt rólam.

Pedig nem vagyok az...


Eddigi életemben amennyi pénzt kerestem, azt családi tartozások rendezésére költöttem, meg hogy legyen hol lakni, apám ellátására aki alzheimeres... Különben meg anyámmal élek, aki paranoid skizofrén, 50,000 forintot kap havonta amit el is cigizik meg szerencsejátékozik, egyedül nem tud gondoskodni magáról.


Szóval ha megint összegyűjtök valahogy 1-2 milliót, onnantól kezdve 2-3 év kezelés mire normálisan szabályozzák a fogaim és be helyezik az Imolantokat ahova kell.


Szóval a harmincas éveimben talán már lesz minimális esélyem egy nőnél...


Remélem addig nem válok valahogy egy idióta incellé.

2021. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!