Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroként mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként mennyire gyakori az olyan álom, hogy másnak vered a péniszét? Mit jelenthet? Vannak itt álomfejtők?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon gyakori.
2021. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ez ugye nem nem szarkazmus?

Kérlek ne vicceljük akármennyire is fura a kérdés.

2021. jan. 11. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem gyakori, meleg vagy titkon
2021. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Vagy csak , kíváncsi természetű vagy és úgy érzed , egyszer ki mernéd próbálni , titokban .
2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a férfi agy hogy működik, de én hetero nőként szoktam álmodni leszbikus szexről de egyáltalán nem vagyok az. Még bi sem, ugyanis ha belegondolok abba hogy nyaljak egy lányt hányingerem van. Ebből tudom hogy nem tudnám csinálni, tehát nem lehet se meleg se bi. Így tehát mivel nőknél nem jelent semmit szerintem férfiaknál sem. Nyilván az undorító homofóbok és a trollok másképp gondolják de velük ne foglalkozz.
2021. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érdekes az emberi agy, és ezen belül az álom is.

Állítólag mindenki az aminek gondolja magát, sokan pl szopnak vagy kipróbálták de attól még heterók.

Nemrég pont egy hölgy mondta itt, hogy "egy férfi fasszal a szájában nem mondja magáról, hogy heteró"- ez vicces volt mondjuk igaz is lehet.

De talán ennek a bekategórizálásnak sincs semmi értelme, hogy valaki enyhe, vagy bi stb..

2021. jan. 11. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még róla, de szerintem az égvilágon semmilyen jelentéssel nem bír egyébként az álmod :D

Az agyunk tényleg roppant érdekesen működik. Nekem általában a nap folyamán látott érdekes dolgokat összerakja egy katyvasszá álmomban.


És én sem látom sok bekategorizálásban az értelmet. Habár nyilván az ember szeretne valahová, valamilyen konkrét kategóriába tartozni sok téren, de szerintem nem kell mindent beskatulyázni. Úgysincs mindenre kielégítő fogalom, és ez picit el is rontja az egészet.

2021. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nsx-r válasza:
30%

látens ratyi vagy. pff ennyi :)) Heteronak eszébe SE Jut ilyen!

na +fejtettem az álmod!

2021. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem biszex vagy, nem az álmod miatt, hanem mert azt állítod, hogy egy f*szt szopó férfi heteró. Ilyet csak az mond, aki nem az.
2021. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen kérdés mit keres a hetero kategóriában?
2021. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!