Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen álmok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen álmok mennyire normálisak?

Figyelt kérdés
Szóval, volt tegnap este egy fura álmom, én a szobámban voltam csak úgy ültem az ágyon majd bejött a húgom, (én 19 vagyok(F), ő 18(L)) és valamit kiakart a szekrényből venni és felém pucsított, álmomban felállt a farkam, majd felálltam és csak odadörzsöltem, ez neki tetszett, nem zavarta, utána az ölembe is ült, elővettem a farkam majd úgy dörzsöltem tovább, és be is tettem majdnem asszem, már nem nagyon emlékszem de jó érzés volt, majd felkeltem, állt is a farkam. Nem szoktam a saját húgomrol ilyeneket gondolni, és elég furcsán jött ez az álom, ez mennyire lehet normális?

2020. dec. 15. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is szokot ilyen lenni csak a nővéremel
2020. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezz rá finoman hátha neki is tetszene... nekem is voltak próbálkozásaim hugomnál, kevés sikerrel.
2020. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindaddig normális, amíg csak álom. Legalábbis szerintem.
2020. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már több álmom családtaggal, de olyan furák eleve az álmok, szerintem semmi jelentősége sincs. Ezek csak álmok
2020. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen álom normális. az agyad rendezgeti az információtöredékeket és eközben mindenféle képtelen dolgok összekombinál belőlük. nem kell miatta izgulni.
2020. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezek után ma elég furán viselkedtem előtte, mert nekem ez elég fura volt, szerintetek tudja hogy titkolok valamit? mert reggelente ha merevedésem van azt könnyű észrevenni mert csak egy alsógatyában szoktam aludni és minden reggel eljárok WC-re addig is próbálok a fal felé fordulni, de szerintem elég feltünő
2020. dec. 15. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy fogalma sincs az álmaidról. nemileg érett férfinak, fiúnak egy átlagos éjszaka többször is van merevedése. ne aggódjál már annyit, nem szabad.
2020. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az almairol nem tehet az ember es nem is feltetlenul a vagyait tukrozik. nekem is volt mar nagyon sok fura erotikus almom, csaladtaggal, baratnovel, felidegennel.. akikhez amugy nem vonzodom. kicsit erdekesen ereztem magam, dehat ez csak alom. olyat is almodtam mar, hogy embert olok, pedig nem vagyok elmebeteg gyilkos.
2020. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet neki is tetszik, ha látja, hogy merevedésed van... én is mindig láttam kisebb koromban bátyámnál.
2020. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Amíg megmarad álom szintjén, addig semmi baj.

De ha már ébren is megfordul a fejedben, akkor sürgősen kasztráltasd magad!

2020. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!