Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami lelki gondom lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami lelki gondom lehet lányok és szex téren ha ilyeneket álmodom?F23

Figyelt kérdés

Már harmadjára álmodok hasonlót ami után kezdem érezni,hogy valami van belül ami miatt ezeket álmodom.

Az elsőbe ott feküdt előttem egy lány meztelenül,hason fekve és várta,hogy tegyem a dolgom.Állt is nekem rendesen és mentem is felé majd hírtelen visszahúztam magam és mondtam neki,hogy nem.A másodikba éppen sétáltam valahol amikor odajött hozzám 2 lány akik elkezdtek simogatni amire én annyit mondtam,hogy hagyjanak békén.A harmadikba meg felébredtem valami ágyon mellettem egy lánnyal plusz mellettem is volt egy lány egy másik ágyon.Egyből kérdeztem nem e történt valami persze a farkam elől volt de nem állt.A lány aki mellettem volt az ölelt,bújt meg minden mert gondolom szexelni akart én meg nem.

Ilyen álmok után kezdem érezni,hogy valami baj lehet velem belül lélekbe.Mielőtt valaki megszólalna nem vagyok meleg egyszerűen csak sose volt még rendesen dolgom lánnyal.Soha nem éreztem még,hogy milyen egy lány érintése a bőrön vagy ha puszit vagy bármi.



2020. dec. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szorongsz az első szextől, de szerintem ez még a normalitás határain belül van.

Keress fel egy pszichológust ha aggaszt a dolog.

2020. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem volt még dolgod lánnyal szerinted?
2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sokszor mondják,hogy ronda vagyok,nem illünk össze mert a koromhoz képest gyerekes vagyok kicsit,nem szeretik a bújós és romantikus fiúkat meg még sorolhatnám az okokat amit a lányok mondtak.

Próbálkoztam én sokszor de úgy igazán csak úgy csináltam a dolgot de szerelmes úgy rendesen sose voltam most meg már ott tartok,hogy ha nem szól senki eszembe se jut ez a szerelem dolog.Lányokra se gondolok se a szexre meg semmire.Most is mondom,hogy nem vagyok meleg.Akárhányszor ezt leirtam egy ismerősömnek azok rögtön aztmondták,hogy aszex vagyok.

2020. dec. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!