Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mond ilyeneket a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket a pasi szex előtt?

Figyelt kérdés

Ilyeneket kérdez állandóan:

Megbszol?

Megszexelsz?


Nem fura ilyeneket mondani egy nőnek?szerintem ezeket inkább egy nő szájából lenne jó hallani


2019. okt. 20. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom :D Szerintem pasitól is szexin hangzik.
2019. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De még milyen jó ilyeneket hallani egy nő szájából! Engem iszonyúan felizgat és feltüzel.

Talán van benne egy kis bi hajlam? Vagy passz... Nem kérdeztél még vissza, hogy tulajdonképpen mit szeretne? Hogy egy felcsatolhatóssal seggbe rakd?

2019. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fickó előzőleg nem volt valamilyen BV intézet lakója? szerintem furcsa és kérdéseket ébresztő ha egy férfi ilyeneket mond. egy nőtől az ilyen kérdés természetesebb.
2019. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!