Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a focisták milyene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a focisták milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

Sportosságukból adódóan, izmosak, atletikusak. Nem az ilyen megyei focistákra gondolok, ahol akárki focizhat csaj legyen meg mindkét lába, hanem a komolyabb szintű focistákra.

Én úgy tudom elképzelni hogy jobban teljesítenek mint az átlag.



2021. jan. 9. 22:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10-es a kajakosok inkább felsőtestben edzettek, viszont ahogy nézem, van olyan focista akinek ugyanilyen kidolgozott a háta-válla-hasa.

Viszont nekem a focistákon az izmos lábuk tetszik a legjobban, ami a kajakosoknál nem olyan erős általában.

2021. jan. 9. 23:05
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
A focisták nem izmosak. Semmi válluk, alacsonyak, kicsi a pöcsük, de nagyon fürgék.
2021. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es fogadjunk fiú vagy
2021. jan. 9. 23:15
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem a Cristiano Ronaldoból kell kiindulni. A magyar focisták nullák!
2021. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Önzőek.
2021. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
60%

Én a volt barátommal 2évig voltam együtt, nb2-be és nb3-ba játszott és sokat edzett a foci mellett is tehát nagyon jó teste volt és gyorsan mozgott, sokáig bírta a strapát. De ami fontos szerintem hogy ő nem volt öntelt és nagyon odafigyelt rám attól függetlenül hogy neves csapatokban játszott így környékben és külföldre is többször hívták, mindig szerény volt. Innen talán már lelehet venni pár dolgot hogy mennyire játsza meg magát stb..

Azóta is visszasírom őt az ágyban, nála jobb nem volt azóta sem.

2021. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem el, hogy még mindig abból akar valaki következtetni egy másik ember szexuális szokásaira, hogy mi az illető foglalkozása, vagy milyen sportot űz... Ennyire hülye nem lehet valaki!
2021. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Nagyképűek és önzőek. Én jobban szeretem az alázásosabb srácokat. Mondjuk egyszer egy kosármeccs után felszedett egy néger kosaras, na annál nem érdekelt a nagyképűség, ott én voltam az alázatos, ha értitek.
2021. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nekem meg az a durva hogy mennyi rossz indulatú ember van itt. Nem a magyar foci színvonalára voltam kíváncsi, na mindegy.
2021. jan. 10. 05:50
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Itt semmi rosszindulat nincs!Ha izmos sportolokra vágysz, akkor ne focistával kezdj!

Egy kézilabdásnak itt komolyabb felső teste van.

De attól, hogy valaki szépfiú, még nem azt jelenti, hogy tudja is használni a farkát úgy, hogy neked jó legyen!

2021. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!