Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a focisták milyene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a focisták milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

Sportosságukból adódóan, izmosak, atletikusak. Nem az ilyen megyei focistákra gondolok, ahol akárki focizhat csaj legyen meg mindkét lába, hanem a komolyabb szintű focistákra.

Én úgy tudom elképzelni hogy jobban teljesítenek mint az átlag.



2021. jan. 9. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen... en nem vagyok sportolo... de egy vadállat vagyok az ágyban a nok szerint
2021. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha olyan "erősek" mint a pályán, akkor .... 😂 , Inkább nézz komolyabb sportág, sportoló után ahol nem mindennapos a szimulálás!
2021. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha izmos sportolót keresel, akkor ne focistával kezdj!
2021. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
szarok, én már dugtam párral egy csomónak konkrétan fel se állt
2021. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Elnézve a hazai "profik" színvonalát, inkább az lehet, hogy a második félidőre már elfáradnak, de már az elsőben is nehezen találnak be, és örülj, ha nem adnak elő egy 5 perces földön fetrengős jajveszékelős performanszt, csak mert kicsit határozottabban értél hozzájuk.
2021. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát én úgy tapasztaltam, hogy igenis jók az ágyban , de ez nem csak ettől függ. Itt inkább a fizikai teljesítményről van szó. Szóval aki komolyan sportol valamit, az biztos nem fog 5 perc után szuszogni, viszont ettől még lehetnek más hátrányai az ágyban. Pl. gyorstüzelő, nem tudja mit hogyan kell csinálni stb. Szóval igen, biztos bírja a strapát, de ettől még nem borétkolható, hogy jó is lesz az egész együttlét.
2021. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
#6: én rendszeresen futok, bringázok, de mivel 7 éve nem voltam nővel, múltkor sajna 2 perc alatt eldurrantam gumival a hüvelyben. 😐
2021. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
A focistákról nem tudok nyilatkozni, de jártam egy válogatott vízilabdázóval és ő nagyon jó volt. Nyilván kisportolt, jó izomzat, bírta a strapát, és gond nélkül emlegetett.
2021. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek melyik sportolók izmosak és néznek ki jól?

Nekem általában ők jönnek be alkatra, kinézetre.

6-os én is ilyen dolgokban gondolkodtam, hogy nem fáradnak ki hamar, mennek azok a pózok is, amik nem olyan kényelmesek, hosszútávon tartani nehezek, keményen löknek stb..

2021. jan. 9. 22:47
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Pl. kajakosok.
2021. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!