Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha elmentek szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha elmentek szex közben, akor szeretitek, ha a pasi még tovább dolgozik rajtatok, és el tudtok menni ismét?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátnőm, ha elmegy azt monda fáj eni, és ki kell vennem. Nehéz egyszerreg így elmenni, és így nem valami jó a szex vele.

2021. jan. 5. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokan vannak így. Ezt el kell fogadni.
2021. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbünknek túl érzékeny utánna a csiklója.

Szóval kb 90%-unk nem bírja hogy utánna is fojtasd.

Amúgy nem egy megoldhatatlan probléma

19/n

2021. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem azért, de szerintem ezt képesek lennétek kezelni.

Lehet folytatni másként is, és egy kis "szünet" után, mire az említett túlságos érzékenység csillapodik, mehet még egy kör.


De akik párkapcsolatban vagytok, ugyan kommunikáljatok már egymással!

2021. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont más a tapasztalatom mint az előzőeknek, sok csajom csikló orgazmusos, mikor elélveztek a csikló izgatással, akkor szinte kívánják, hogy még jól megdugjam őket, még úgy is, hogy így nem élveznek el,de tudják, hogy én most fogok élvezni, így izgatja őket.
2021. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen először kell kinyalni vagy megujjazni a csiklóját, aztán "hüvelyi" orgazmust okozni neki, az minimum 2 orgazmus, majd sokaknál elég hagyni pár percig pihegni és lehet folytatni.
2021. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Kis pihenő után mi mindig folytatjuk a csajommal
2021. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobb ha abba hagyja olyankor
2021. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nője válogatja, volt olyan csajom, aki el tudott menni 2-3x is, tehát ő szerette, ha hosszan dugom, de volt olyan csajom is, aki tökéletesen kielégült egy orgazmussal, és utána már nem esett jól neki a további.

Ilyenkor befejezi nekem kézzel/szájjal, oszt' kész, nekem az is ugyanolyan jó érzés.

Nem értem, hogy ilyen jelentéktelen kis semmiségeket miért nem lehet a partnerrel megbeszélni, meg egyáltalán miért kell ilyen nagy ügyet csinálni belőle.

2021. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ha én elmegyek, akkor ott férjem lelassít. Majd egy pár pillanatot várunk, azt póz csere. Ott elmegyek vele mégegyszer.


28l

2021. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!