Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többsége , miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége , miért nem meri kezdeményezni a szexet ?

Figyelt kérdés
Több olyan kapcsolatról halottam , ahol ha a férfi nem kezdeményez , akkor nem igazán van , vagy nem lenne , szex . Miért lehet ez ?

2021. jan. 4. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen,nyilvan nem fogok kezdemenyezni,ha tudom,hogy faradt,viszont a paromnak vannak idoszakai mikor nem kivan semmit, es en pont elkaptam ebben a pillanatban,es nem esett jol az egomnak. Szoval inkabb nem fajditom magam ezzel.
2021. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha bredd pitty, vagy jézsönstetem lenne ott helyetted kezdeményezné az nefélj...
2021. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Vélemény szerint,


Ismétlem, az ÉN vélemény szerint,



Ha egy nő nem kezdeményezi a szexet akkor nem is akarja azt. Én nem tudom elképzelni azt, hogy totál be vagyok indulva és imádkozzak azért hogy rám másszon a párom...


Persze az benne van a pakliban, hogy hiába úgy érzem most nem hiányzik a szex, de ha a párom csokolgat, nyalogat, beindulok.

2021. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam kezdeményezni, de megmondom őszintén, csak azért csinálom, tulajdonképpen megjátsszom ezzel magam, hogy ne az legyen, hogy mindig ő kezdeményez. Mert ha csak az én igényeimről lenne szó, nekem az is elég lenne, ha csak havi 1-2x lenne szex.
2021. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az én páromat , hiába csókolgatom , simogatom , nem indítja be !

Nem is kezdeményez , igaz azt én megteszem helyette , de a kezdeményezésemre sem indul be .

Ha pedig még is van szex , akkor sem élvezi , bármit is csinálok , csak rezzenéstelen arccal , várja , hogy mikor lesz vége .

45 éves férfi .

2021. jan. 12. 22:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Szegény, ez borzasztó lehet! Minek van egyáltalán veled akkor? Talán nem is szeret, ha ennyire hidegen reagál rád.
2021. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!