Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk pár hónapja (mindketten 20 körül vagyunk) és nagyon kedves, aranyos srác. A problémám az lenne, hogy nem vonzódik az intim testrészeimhez. A hagyományos szexet sem szereti annyira, inkább az orálisat kedveli de csak ha róla van szó. Engem max. bugyin keresztül és ujjal érint meg ott lent. Nincs baj az intim higiéniámmal mielőtt még bárki felvetné, és a barátom szerint az előző barátnőjével is így voltak. Nekem azt mondta, nem szereti, hogy olyan nyirkos. Én viszont kezdek aggódni, hogy ez így normális-e/ sok fiú gondolkodik így és én csak túlparázom :/ Ja és értelmes válaszokat adjatok pls.

2021. jan. 3. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne, hogy a nőkhöz vonzódik".


Hát, én nem vagyok ebben ennyire biztos. :/

2021. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!