Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak alapvetően poligámok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak alapvetően poligámok, a nők alapvetően hipergámok, ezt azt jelenti, hogy a férfi megcsalás rendben van?

Figyelt kérdés
Ezt olvasom mindenfelé, hogy a férfiak alapvetően poligámok, azaz több nőt is el tudnak viselni, ki tudnak elégíteni, teherbe tudnak ejteni, stb. A nők viszont hipergámok, ami azt jelenti, hogy tudnak osztozni egy férfin több más nővel is. Tehát gyakorlatilag a férfi annyi nővel szexelhet, ahánnyal akar, azonban a nőnek nem szabad más férfiakkal szexelnie, csak azzal az eggyel, viszont el kell néznie neki a megcsalásokat. Legalábbis ebből evolúciósan ez következik. De szerintem ez nem így van. Szerintem a megcsalás nem jó dolog egyik fél részéről sem. Szerintetek?

2017. nov. 8. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak megint több áltudományos szar, ahol pár gerinctelen "férfi" próbál magyarázatot találni arra, hogy miért kell neki több nővel kefélnie, de ez fordított esetben mekkora szar.
2017. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, a hipergámia az, hogy a lehető legjobb elérhető férfival elégszik csak meg. Tehát a nő is csal, de csak akkor ha jobbat talált mint ami van neki.
2017. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Igen, szerintem is gáz a kettős mérce. Minden esetben, de itt főleg. Ez annyira idegesít engem :D Pedig egyáltalán nem vagyok "k**va" :D (Azért van idézőjelben, mert az igazi k**va az, aki a testét pénz ellenében árulja, nem az, aki sok pasassal fekszik le, mert úgy tartja kedve.)


2: Ja, akkor lehet, hogy rosszul tudom :D Bocsi. Nem olvastam el a hivatalos, pontos definíciót, csak kikövetkeztettem a szövegkörnyezetből. De ezek szerint rosszul értettem :D

2017. nov. 8. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően pontosan fordítva van.

Egy nő egy férfi tud szeretni egyszerre.

Egy férfi több nőt is képes.

Csak a féltékenységgel van a gond!!!


Én is képes lennék, nem nagy cucc a poligámia. Csak a nők rohadt féltékenyek.

2017. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: Igen, pontosan erről szólt a kérdés. Ezek szerint egy nő egyszerre egy pasira tud koncentrálni, de egy pasi tud egyszerre több nőre is.


A nők rohadt féltékenyek, és te nem vagy az? Ha a te barátnőd/feleséged szexelne egy másik férfival, az téged egyáltalán nem zavarna? Nem lennél féltékeny arra a másik férfira?

Nyilvánvaló, hogy a nők féltékenyek, ha lefekszel egy másik nővel. Ez nálam szakító ok.

2017. nov. 8. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan. Iszmáhel is ezt tanítja . Hamarosan eljön a Kánaán ha még jön pár millió.
2017. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Nagyon vicces.
2017. nov. 9. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy vicces. Viszont annál igazabb.
2017. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: jól van na, engem nem érdekelnek az iszlámok, ez amit olvastam, meg amit írtam a kérdésben, az tudományos tény és az evolúciós pszichológiához kapcsolódik, nem az iszlám vallás tanítása. Ne keverjük már bele ebbe a bevándorlókat.
2017. nov. 9. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy mondanám, hogy nincs rendben, de valószínűleg evolúciósan így van "kitalava".

Emrllett ahogy mondják: Az ember nem állat, nem ösztönlény! (de.) szóval van aki hatásosan tud az ösztönei ellen fellépni, van akiknél egy olyan erős szerelem dúl a két fél közt, ami sikeresen gátolja az ösztöneiket, s van aki pusztán nem meri felrúgni a hagyomsnxos kenvenciókat. Akár egy szerződés, akár hogy mot szólnak mások, akar egy gyerek akármi miat...

2017. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!