Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyok és arra vágyom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok és arra vágyom hogy női mellett csókoljak simogassak. Akkor ez miatt biszex vagyok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
igen. de nincs ezzel baj
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kimondottan csókolgatni meg simogatni akarod, akkor szerintem van benned egy kis hajlam. Én is gondoltam már rá, milyen lenne megfogni egyszer egy igazán nagyot (természeteset és műt egyaránt), de nem kimondottan szexuális célból.
2021. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?

Az vagy...



ÉS baj...?

2021. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igen. Kicsit biszex vagy Édesem.
2021. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másra is vágysz, vagy csak erre? Mondjuk szerintem simán biszex vagy.
2021. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját magam talasztalatai alapján nem feltétlenül. Szerintem könnyen lehet az is, h kíváncsi vagy, h milyen lehet egy nagyobb mellet megfogni. Ugyanis neked kisebb és emiatt kissé hiányérzeted van. Jól gondolom, h csak akkor vágysz erre, ha nagyon "kanos" vagy?
2021. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Èvek óta vágyom arra hogy mellett csókljak
2021. jan. 1. 20:04
 9/9 zoltan710 ***** válasza:
Nincs abban semmi különös hogyha bi vagy. A Nők többsége mélyen belül bi. Csak nincs bátorságuk ezt még maguk előtt sem vállalni. Igy elesnek nagyonsok leirhatatlan jó élménytől. Tehát szerintem használld ezt ki. /csak ésszel/
2021. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!