Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nálatok ez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez egy szexkapcsolat végét jelentené? Vagy meg belefér?

Figyelt kérdés

van egy srac, nevezzuk most x-nek akivel mar egy jo ideje talalkozgatok. eleg joba lettunk, sokat nevetunk meg hulyeskedunk egymassal, a dolog kozeppontjaban termeszetesen a szex all, de neha elmentunk kajalni, moziba, amig meg lehetett, fozunk, filmezunk egyutt stb, tehat nem korlatozodik CSAK es kizarolag a szexre.


viszont nem jarunk es tudom, hogy o is talalkozgat(ott) masokkal, meg en is, bar errol nem nagyon beszelunk.


van egy kozos ismerosunk, egy masik srac, akivel en regebben szinten egy hasonlo szexkapcsolat feleben voltam, de mondjuk ugy, osszevesztunk es megszakadt. x nagyon nem birja ezt a sracot es mivel en is haragudtam ra, neha szidtuk is egyutt (x tudja, mi volt koztunk). nemreg ez a regi srac megkeresett es tisztaztuk a dolgokat (o is tudja, hogy en x-el lefekudtem).


tehat kerdes az, hogy en ezzel a regi sraccal ujra elkezdenek szexelni, az az x-el valo szexkapcsolatom veget jelentene? tegyuk fel, hogy elmondom neki oszinten: ferfiak, ti mit reagalnatok ilyen helyzetben? veget vetnetek ennek a kapcsolatnak, mert sok lenne, hogy egy altaltok nem kedvelt ferfivel ugyanazt a not dugjatok? vagy tokmindegy, mert ugyis csak szexkapcsolat? tegyuk hozza, x is lefekszik masokkal es en sosem kerem rajta szamon!


masik lehetoseg, hogy nem mondom el x-nek. viszont ha kiderul, az meg gazabb. ebben az esetben vege lenne a szexkapcsolatnak?


most x-en kivul nincs senkim es nekem keves ez a szex, ami koztunk van, ezert lenne jo talalkozni a masik sraccal is. 80-90%-ra mondom, hogy x most mas lanyokat is dug, akkor en miert ne fekudhetnek le massal? mi jogon kerne szamom rajtam? a masik sraccal csak szex lenne, nem mindegy x-nek, hogy ki o? eleg nehez igy tel es jarvany kozepen uj emberekkel ismerkedni, viszont nem szeretem azt az erzest sem, hogy ennyire x-re vagyok utalva es nincs mas.



2020. dec. 29. 00:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Hat szerintem igen de miért nem keresel új partnert ?
2020. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Én ugyan lány vagyok és szex kapcsolatnak nem nevezném mert én tartogatom meg magam olyan értelemben de van pár fiú akivel van ez az és engem zavarna ha számon kérne bármelyik mert én sem kérem őket számon
2020. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

Nyilvan ha nem birja a másik srácot így a szexnek is annyi !

Ne mond el x-nek hogy a masik sraccal is kavarsz viszont kösd a lelkére hogy ne pofázza el mert leharapod neki ha kiderűl!

2020. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
irtam: tel van, jarvany van, semmi nincs nyitva, randizni kb lehetetlen a setalgatason kivul. ezen kivul nem is nagyon talalok senkit, akit erdekelne, illetve a regi sraccal NAGYON jo volt a szex, tehat nem szivesen kockaztatnek valami bizonytalant, hogy azzal hatha jo lesz..
2020. dec. 29. 01:01
 5/24 A kérdező kommentje:
3: igen, en is erre gondoltam, hogy megkerem a sracot, hogy ez a talalkozgatas maradjon koztunk, de oszinten szolva, nem tudom, o hogyan reagalna erre. illetve bonyolitja a helyzetet, hogy van meg kozos ismerosuk, tehat tole akar ki is derulhet. nem szeretnek hazudozni meg sunyiskodni, de abban sem vagyok biztos, hogy x 100%-ig oszinte velem.
2020. dec. 29. 01:04
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem on-line formában könnyű új szex kapcsolatot találni
2020. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon jó volt vele a szex, az elég nyomós érv. Elvielg a szexkapcsolat lényege hogy nem kell a dráma, szóval én azt mondom hajrá, X előtt meg ne beszélj róla.
2020. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Csak tudnám hogy ki ez a sok srác meg lány akiknek ennyi szexkapcsolatuk van:D 2.5 éve nem volt partnerem, és még hírből sem hallottam ilyen szexkapcsolat-társaságokról
2020. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne ribi? A pali, x, az nem ugyanez a kategória akkor? Neki szabad? Ő kefélhet másokkal, de az ő több partnere az tartogassa magát csak neki? Hagyjad már ezt a maradi látásmódot, meg a r.bancozást. Bunkó vagy. Különben is mit mondjon el mindkettőnek? A másik srác tudja, hogy x-szel kavar, nyilvánvalóan ez neki belefér, nem dobná a kérdezőt. Max x, és ő sem azért, mert nem akar osztozni, hanem mert utálja ezt a másik srácot.

Kérdező, én nő vagyok ugyan, de ez a szitu necces, elég valószínű, hogy x megsértődne és végetérne köztetek a dolog, ha megtudná, hogy az általa utált sráccal kavarsz újra. Ha neked nem fontos x "lelke", ne mondd el, csináld párhuzamban a kettőt, ha kiderül, akkor x valószínűleg dobbant. Én mondjuk elmondanám szerintem, megelőzendő a "bajt".

2020. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vonj be egy harmadikat is.Akkor talán egyetértesben egyszerre szétdugják a lukaidat,aztán elsörözgetnek.
2020. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!