Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a laza kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a laza kapcsolat és a szexkapcsolat között?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban kizárólag szex van? Csak átmennek néha egymáshoz,szexelnek és ennyi?

2020. dec. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szinonimái egymásnak, hacsak nem a nyitott kapcsolatot jelenti a laza kapcsolat.
2020. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A laza kapcsolat nem intenzív kapcsolat. Ritkábbak a találkozások, nem olyan fontosak egymásnak. A szexkapcsolatban vagy csak szex van, vagy az áll a központban.
2020. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

ez attol fugg, ki hogyan hasznalja. nekem volt olyan, hogy tenyleg csak szexelni jartunk at egymashoz, neha meg ott sem aludtunk es egyebkent ha nem voltunk egymassal, nem sokszor kerestuk a masikat, csak a szex miatt. ezt szexkapcsolatnak mondanam, ja.


de volt olyan srac is, akivel szinten nem voltunk egyutt es a szex hozott minket ossze, de kozben joban lettunk, eljartunk etterembe, moziba, filmezgettunk, fozocskeztunk es amugyis sokat dumaltunk, ha epp nem voltunk egyutt, de nem jartunk, illetve mindkettonknek volt neha-neha mas is. ezt inkabb laza kapcsolatnak mondanam, mert teljesen mas mint az elozo es meg kell kulonboztetni oket.. de valaki erre is a szexkapcsolat szot hasznalja, mert vegulis az volt a fo cel.

2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerem ezt a két külön kategóriát.
2020. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagyából igen. A laza kapcsolatnál azért vannak ágyon kívüli programok is, nem csak a szexen van a hangsúly, de nem akarnak pl. összebútorozni, meg rohanni a pap bácsihoz házasságot kötni.
2020. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem az a legjobb kapcsolatfajta. Nem kell olyan mértékben elköteleződni, nem mentek egymás agyára, mégis tartozik hozzád valaki.
2020. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex kapcsolat az csakis a szexről szól. Csak szex és más semmi. :D Csak azért találkoztok, hogy szexeljetek.


A laza kapcsolat az már egy tágabb fogalom szerintem. Alapulhat az is a szexen, de nemcsak szexeltek hanem néha csináltok más programot is pl vacsora vagy autózás, de hivatalosan nem vagytok együtt. Vagy kapcsolatban vagytok, de ha a párod biszex megengeded, hogy néha szeretkezzen a saját nemével is vagy ha nem biszex, de szexuálisan megkíván valakit megengeded, hogy lefeküdjön vele. Nem teljesen monogám kapcsolatra gondolok, hogy nemcsak egymással szexeltek.

2020. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!