Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan hihetetlen, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hihetetlen, ha egy nő is akarja az anált?

Figyelt kérdés

Férfiak! Tényleg olyan hihetetlen ha a nő is akarja?Mi a tapasztalat 30-40-es nők körében?Vagy csak én vagyok defektes? 🤔

36 N


2020. dec. 26. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem hihetetlen. Fantasztikus vagy. Sok nő nem szereti, de sok igen. Ráadásul, ahogy én csinálom először nekik, könyörögnek utána a rendszeres anal szexért. 32F
2020. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
sok nő akarja, nekem is volt olyan csaj aki nagyon akarta és ki is élveztük
2020. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy defektes kérdező, kb 24-25 korom óta szeretem és élvezem is. Az más kérdés, hogy jellemzően olyan pasikat fogtam ki akiket ez általában nem érdekelt. 37/N
2020. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kyoman ***** válasza:
36%
Nem hihetetlen. Sok nő szereti azt is ha keményen análba van rakva.Én Közben a csiklot is izgatom.43 F
2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem olyan hihetetlen. Olyan sok helyen olvasom hogy a nő csak hagyja max.

Engem nagyon izgat, bár még csak párszor volt benne részem.

2020. dec. 26. 19:47
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Hihetetlen jó az anális szex. Imádom kapni is nőtől straponnal. #1
2020. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6* a prosztatamasszázs is izgat, de még nem próbáltam
2020. dec. 26. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülye és hagyja... istenem miért kell hagyni valamit ami neki nem jó majd utánna jönni azzal hogy nem arra való, fáj, rossz stb. Nem, nem fáj, nem fájhat.


Igen, baromira jó tud lenni ha az ember lányát izgatja a dolog mert akkor élvezni is fogja. (Saját tapasztalat.)

2020. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
A sok panasz, és rinya miatt van a nőktől, hogy a pasik milyen kretének, hogy akarják az anált, emiatt nem nagyon tudjuk elhinni.
2020. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Egyik ismerősöm azért hagyta el a pasiját mert nem akarta az anált. Én a magam részéről el sem tudnám képzelni úgy, számomra undorító, de ahogy elnézem a többség élvezi. Hálistennek a férjem sem rajong érte, szóval így nincs ebből gond.
2020. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!