Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetetlenül kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Kezdek megbolondulni. Átlagnál jóképűbb vagyok, magas, noha nem kigyúrt. De egészségesen élek, rendszeresen sportolok. Egyedül élek, önellátó vagyok. De nem vagyok egy csajozós típus. Eddig 4 barátnőm volt, de sosem direkt ismerkedésből, hanem valamilyen élethelyzet hozta, ami mostanság sajna nem jön. Meg válogatós is vagyok, de jellemre. Küllemre tök átlag nők tetszenek.

Van még valaki, aki nem tudja kihasználni az adottságait, vagy ha jön, nem él vele, mert mondjuk idióta a nő annyira, hogy még csak meg sem akarod dugni? Ráadásul töltött galamb is kicsit?


Érezni szeretném újra a nedves, meleg, szűk, lüktető puncit egy édes, kedves teremtéssel. De nem tudom, hol ismefkedhetnék vidéki kisvárosban élve. A Tindert hagyjuk meg a hasonló oldalakat. Húspiac. 🙂


F


2020. dec. 13. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem nézel ki szarul, akkor valami más gáz van veled, ha nem jön össze az ismerkedés...
2020. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam hasonló helyzetben, és hidd el, egy igényes prosti a legjobb megoldás ilyenkor, rengeteget segít. Ha elkapsz egy prűd csajt barátnőként, aki alig enged valamit, még rosszabb lesz, mintha nem is dugtál volna egyáltalán, tapasztalat. 24f
2020. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: nincs hol, kivel ismerkedni. Volt baráti társaságunk, de pár éve szétszéledt az országban. Kisváros, nincs Szórakozóhely sem, illetve vírus van most, lehetőség sem lenne. Nincs defektem.
2020. dec. 13. 13:46
 4/6 A kérdező kommentje:
#1: illetve az van, hogy mentem már oda élőben, de folyton foglalt nőkbe botlottam, pedig nem így indult a beszélgetés, hogy na akkor most ismerkedjünk.
2020. dec. 13. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki ennyire válogat, az lehet akármilyen jó pasi kívülről - éhen marad.


Üdv, egy töltött galamb 😁😉

2020. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod. 🙂
2020. dec. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!