Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok egy prostiba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy prostiba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor eljött az idő kijöttem a seggéből és telelőttem a száját, szo*attam a lüktető farkamat vele amíg lenyugodott, de azóta csak rá gondolok
2020. dec. 22. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Vedd feleségül.
2020. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira megható, hogy férfi létemre megkönnyeztem.
2020. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megható?
2020. dec. 22. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a pénzt jobban szereti mint téged.

De ne légy szomorú bármikor popsin du..g..h..a..tod amikor csak akarod, de csak pénzért. 😀

Többet dug...hatod a szerelmedet mint bárki más az életben. 😊🌲🌲🌲🍾🍾🥂🥂🍸🍸 Kellemes ünnepeket mindenkinek mindenhol 🌲🌲🌲

2020. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Prostiba szerelmesnek lenni nem túl olcsó mulatság :) ettől még ugyanúgy egy kuncsaft maradsz neki aki pénzt hord hozzá. Mástnem ha ráérez az érzéseidre akkor még jobban megfej, az érzelmi húrokat pengetve kölcsönkér stb.


Ja amúgy kiverted vagy 2x amíg bepötyögted ezt a két sort? :D :D :D

2020. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki az? A Julia Roberts?
2020. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy megszakítod vele a kapcsolatot mielőtt ráfizeted a gatyád is vagy viseled a következményeket
2020. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináld fel
2020. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress három másikat. Újabb és újabb szerelmeket élhetsz át.
2020. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!