Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen először fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen először fogok szexelni a szerelmemmel mit csináljak,hogy ne utáljon meg?

Figyelt kérdés

Soha nem szexeltem és odáig vagyok már a látványáért is de annyira béna leszek és félek emiatt örökre el fog hagyni és letilt majd mindenhonnan de minimum folyton megcsal mert nem tudom kielégíteni

Soha életemben egy meztelen testet nem láttam még élőben neki pedig már volt 2 csaja és 2 pasija is


2020. jún. 19. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tudja, hogy neked ez az első.

Biztis ki fogod tudni elégíteni, ezen ne aggódj.

A szex egy kicsit olyan mint a járás... Mindenkiben bennd van :)

2020. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es nem hiszem,hogy ki fogom tudni szerintem nagyon hamar el fogok menni és nem áll élvezés után órákig
2020. jún. 19. 00:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, mert akkor nehezebb lesz. Kielégiteni pedig megpróbálhatod ujjal, szájjal is. Hajrá!
2020. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Ne görcsölj, az a fontos csupán. Ha pedig valami nem jó,akkor azt időben jelezd! Ha valami jó,azt is mondhatod neki (mivel ő sem túl tapasztalt).


Hidd el, van elég tapasztalatom ;-)

2020. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es az a baj a szerelmem nagyon is tapasztalt én meg szűz vagyok

Biszex és szexelt már fiúval de még lánnyal is

2020. jún. 19. 00:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

először is légyszi használj írásjeleket, ezt az egybefolyó parafolyamot elég kellemetlen olvasni.


aztán másodszor ne paràzz rá, azzal ronthatod el a leginkább, hogy brutál rágörcsölsz. ha nagyon izgulsz, egy kevés alkoholt ihatsz előtte, segít ellazulni, de ne rúgj be, mert nem fog felállni.

elsőre lehet nem lesz tökéletes, de majd belejösz. ami fontos, hogy figyelj a lányra, ne félj kérdezni mi jó neki, akár kérd meg mutassa meg, ne féljetek kommunikálni.

legyen jó hosszú az előjáték és ha gyorsan elélvezel (ami elsőre nagy eséllyel lesz) nincs semmi gond, folytsthatod kézzel szàjjal a lánynak

2020. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

2 csajjal volt. Az nem sok. Ráadásul érzék is kell hozzá. Biztos, hogy sokkal alacsonyabb a szexuális kultúrája, mint egy átlag pasinak. Seggbe ne engedd. Komolyan!


30F (4k-es)

2020. jún. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En nem birom kovetni, ki a pasi, ki a csaj, ki a bi, ki a hetero.
2020. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Pasi írta ki a kérdést. S neki van egy bi barátnője
2020. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es köszi igen

Bocsi,lehet az egybe szöveg miatt nem jön le

Én vagyok a 21 éves szűz fiú

A barátnőm a velem egyidős szerelmem aki lány és több fiúval és lánnyal is volt már

2020. jún. 19. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!