Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút álljak az exbarátnőmön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álljak az exbarátnőmön szenteste?

Figyelt kérdés

Volt egy lány még nyáron a társkeresőről nagyon tetszett meg bejött, aranyos volt. Első randin csók lett a találkozó vége. De igazából csak odaakart költözni hozzám, mert egy munkásszállón lakott (jó biztos bejöttem neki, de kihasználni akart elsősorban). Én úgy voltam vele adok neki egy esélyt, hátha megváltozik, meg egy normális életet is megérdemelne, meg én is nagyon vágytam már egy barátnőre.


Átjött hozzám lefeküdtünk. Aztán haza kellett utaznia valami miatt és nem tudott visszajönni hozzám. Én kerestem őt facebookon meg ilyenek eleinte rendes volt velem, után bekattant és elkezdet ocsmányúl beszélni velem (szerintem részeg volt meg talán be is volt drogozva, meg tuti talált ott valakit és már nem akart visszajönni) és visszaélt a titkaimmal mindent a fejemnek vágott végül pedig megkoronázta azzal a beszélgetést, hogy nem elég nagy nekem ott... A szeméremtől mérem akkor 17 cm és elég vastag, nem tudom eldönteni hogy komolyan gondolta-e vagy csak megbántani akart, mert pl az ujjaim elegek voltak neki, de ő váltott át kutyapózba amivel mélyebben be lehet hatolni; de már nem érdekel.


Én próbáltam úgy védeni magam, de nem nagyon ment mert bele voltam zúgva és nem tudtam úgy visszaszólni. Végül eltiltottam. Jól tönkre is ment az önbizalmam, hogy nem vagyok elég egy nőnek úgy szedtem össze egy másik nála ezerszer normálisabb másik nőnél az önbizalmamat...


Arra gondoltam, hogy most szenteste feloldom a tiltást köszönök neki, boldog karácsonyt kívánok és úgy teszek mintha csak barátkozni akarnék vele és megírom így említés szinten, hogy amúgy szexben azért ment olyan rosszul mert nagyon nagy a feneke és ezért hagytam abba amikor kutyapózban csináltuk.


Tényleg azért hagytam abba, mert hátulról gusztustalanúl nézett ki, mivel túlsúlyos volt a lány, ami nem lett volna baj mert ha én kötődni kezdek valakihez akkor nem érdekelnek a testi hibái még azokhoz is vonzódni fogok.


Ti megtennétek ezért a sértésért? Vagy ezzel csak lemegyek a szintjére? Szerintetek rosszul esne ez egy nőnek? Lehet, hogy ha nem írok neki semmit sem akkor egyszer majd jobban rájön mit vágott ki az ablakon?



2020. dec. 22. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetted fel ezt a kérdést? Megerősítést vártál?
2020. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a kérdésedre válaszolt, de te nem őszinte választ vársz a kérdésedre, csak megerősíteni akarod a saját szánalmas, kicsinyes bosszúhadjáratod okait.

Óvodás színvonalat képviselsz.

Ha neked ez jó, hogy múltbeli dolgokon pörögsz, őszintén sajnálom a jelenbeli barátnődet. Remélem hamar elhagy!

2020. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Oh barátom... hidd el hogy a hozzászólók nem ellened beszélnek, hanem nagyon is jól látják a helyzetet. A "kapitány" vezérelt te meg voltál olyan hülye hogy bele is szerettél és még most sem tudod fejben elengedni azt aki átb.ott.

Amúgy mit is várnál a kicsinyes, szánalmas kis üzenetedtől? A lány reakciója kb. semmi lesz, azóta már vagy a 10. ember dugta meg, vagy költözött oda valamelyik lúzerhez akit a kvártély mellett még zsetonnal is le tud húzni. Pont le fogja sz.rni amit írsz neki, vagy max. belemegy egy totál értelmetlen vitába. Mit is vársz, a lány elsírja magát és azt mondja, óóóó drágám, te vagy mégis az igazi, úgy vágyom rád, csak egy hirtelen felindulást volt?!

Amúgy is írni fogsz neki tökmindegy mit mondunk. Egy tanácsot érdemes megfogadnod: aki mindig a múltat nézi az s.ggel megy a jövőbe. Te rabolsz el időt a saját jövődtől ha nem engeded el ezt a storyt.

2020. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!