Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút álljak az exbarátnőmön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álljak az exbarátnőmön szenteste?

Figyelt kérdés

Volt egy lány még nyáron a társkeresőről nagyon tetszett meg bejött, aranyos volt. Első randin csók lett a találkozó vége. De igazából csak odaakart költözni hozzám, mert egy munkásszállón lakott (jó biztos bejöttem neki, de kihasználni akart elsősorban). Én úgy voltam vele adok neki egy esélyt, hátha megváltozik, meg egy normális életet is megérdemelne, meg én is nagyon vágytam már egy barátnőre.


Átjött hozzám lefeküdtünk. Aztán haza kellett utaznia valami miatt és nem tudott visszajönni hozzám. Én kerestem őt facebookon meg ilyenek eleinte rendes volt velem, után bekattant és elkezdet ocsmányúl beszélni velem (szerintem részeg volt meg talán be is volt drogozva, meg tuti talált ott valakit és már nem akart visszajönni) és visszaélt a titkaimmal mindent a fejemnek vágott végül pedig megkoronázta azzal a beszélgetést, hogy nem elég nagy nekem ott... A szeméremtől mérem akkor 17 cm és elég vastag, nem tudom eldönteni hogy komolyan gondolta-e vagy csak megbántani akart, mert pl az ujjaim elegek voltak neki, de ő váltott át kutyapózba amivel mélyebben be lehet hatolni; de már nem érdekel.


Én próbáltam úgy védeni magam, de nem nagyon ment mert bele voltam zúgva és nem tudtam úgy visszaszólni. Végül eltiltottam. Jól tönkre is ment az önbizalmam, hogy nem vagyok elég egy nőnek úgy szedtem össze egy másik nála ezerszer normálisabb másik nőnél az önbizalmamat...


Arra gondoltam, hogy most szenteste feloldom a tiltást köszönök neki, boldog karácsonyt kívánok és úgy teszek mintha csak barátkozni akarnék vele és megírom így említés szinten, hogy amúgy szexben azért ment olyan rosszul mert nagyon nagy a feneke és ezért hagytam abba amikor kutyapózban csináltuk.


Tényleg azért hagytam abba, mert hátulról gusztustalanúl nézett ki, mivel túlsúlyos volt a lány, ami nem lett volna baj mert ha én kötődni kezdek valakihez akkor nem érdekelnek a testi hibái még azokhoz is vonzódni fogok.


Ti megtennétek ezért a sértésért? Vagy ezzel csak lemegyek a szintjére? Szerintetek rosszul esne ez egy nőnek? Lehet, hogy ha nem írok neki semmit sem akkor egyszer majd jobban rájön mit vágott ki az ablakon?



2020. dec. 22. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadról állítasz ki szánalmassági bizonyìtványt.

Ha röhejessé akarod tenni magad, hajrá.

2020. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak magadat járatnád le.

Szenteste (pláne ilyen év után) szerintem mindenkinek jobb a béke. Egy ilyen sértésre én vállat rántanék, mert nem érdemes elrontanom miattad a kedvem.

2020. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinyes vagy...

Sajnálom a mostani nődet; annak ellenére, hogy felépítette az önbizalmad, te még mindig az exen pörögsz.

2020. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta! Ez az egész vicces és szánalmas egyszerre.
2020. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze mert ha lány lennék akkor biztos támogatnátok, hogy tegyem meg meg ilyenek. Rohadt alkoholista ribizlit itt véditek! Remélem nektek is ilyet dob a sors az utatokba!
2020. dec. 22. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányt védjük.
2020. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez de szánalmas.... 😂😂😂
2020. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor is remélem, hogy egy ilyet az utatokba dob a sors. :) Névtelenül beszólogattok hülyeségeket, ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok! Itt azért a színvonal nem változott a gyakorikérdéseken! Ha lány lennék akkor vagy 5-en írnátok privátot, hogy tegyem meg. Ilyenkor meg kicsinyes vagyok mert meg akarom védeni magam. Nevetségesek vagytok! De tudjátok mit lesz@rom az egészet, megyek megteszem, ezt a kérdést meg törlöm a sajátjaimból, nem érdekel mit írtok össze. További jó ócsárlást!

https://www.youtube.com/watch?v=vzxVlhWYKdw

2020. dec. 22. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne: 1. Mert a barátnőd megerdemli, hogy szenteste vele foglalkozz 2. Ha az én exem csinálná ezt, én csak őszintén nevetnék rajta, mert nem azt a következtetést vonnám le, hogy baj van velem, hanem, hogy rám gondol.

Szerintem felesleges a csajra pazarolnod az idődet mert a bosszú nem múlasztja el a haragodat, neki meg nem tanít semmit, és nem fogja bánni amit mondott neked.

2020. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinyes és dedós vagy. Nem, nem a mi színvonalunkkal van a baj, hanem a tiéddel.

Igen, a csaj - ha igaz, amit írsz - egy primitív kis csitri, de te meg egy infantilis kis hülye vagy, akit nem mellesleg a farka irányít.

Tegyél, amit akarsz, megértem a sértettségedet, de a kérdés csak az, hogy le akarsz-e süllyedni arra a szintre, amit ő képvisel? Nem, nem azt mondom, hogy aki élrtelmes, annak mindent el kell tűrnie. De akkor kellett volna nem erőszakosan, de markánsan rávilágítanod, hogy ő sem tökéletes, amikor ezekkel előhozakodott. Nem most, hónapokkal később. És elsősorban nem a testi hibáival kellene előhozakodni, mert az tipikusan olyan dolog, amiről nem, vagy csak részben tehet ő maga. De a viselkedését, ami nem egy vele született dolog, nyugodtan fel lehetett volna róni.

Akkor, és nem most.

Én azt mondom, fogd fel egy alapos leckének az élettől, lépj tovább, az önbizalmadat ez ne szegje, mert 17 centi az van, akinek még sok is (ergo nettó azért hozta ezt fel, mert tudta, hogy ezzel akkor is nagyot lehet ütni, ha nem igaz), viszont a jövőben ne rohanj az első jöttment aranyásó karjaiba! Azt se mondom, hogy legyél az ellentéte, mert az sem jó, ha egy örökké bizalmatlan alak vagy, de találd meg az arany középutat!

2020. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!