Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az a dolog amivel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog amivel a legjobban megalázott titeket egy férfi?

Figyelt kérdés
fejtsétek ki részletesen csajok
2020. dec. 21. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Utána azt mondta "köszönöm, rég voltam már nővel".
2020. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Páran akiket csíptem irónia nélkül leszbikusnak hívtak, számomra érthetetlen okokból - vagy mert annyira ocsmány a fejem hogy nem akartak belegondolni, hogy én őket szexualisan vonzónak tarthatom, gyakran baráti társaságban puszi helyett kézfogással akarnak köszönni.

Akikkel meg kölcsönösen utáltuk egymást maradtak a "megdugnálak egy sörért", "ki engedett ki a disznóólból", "k*rva", stb. szintű megjegyzéseik, meg az igen durva cselekedetek amiket nem fogok leírni mert félek, hogy valaki felismerne. Volt amikor nagyon bántott a dolog vagy féltem, meg volt amikor csak mérges lettem tőle, szerencsére felnőttként már alig érnek ilyen attrocitások, bár az ismerősi köröm gyakran gáol a lelkembe a kézfogáshoz hasonló apró gesztusokkal.

2020. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
#2-es: Talán a viselkedésed, az öltözködésed kissé fiús. Talán nem viselkedsz elég nőiesen, piálsz, böfögsz és durva altesti poénokkal viccelődsz. A társaságban trágár, és bunkó vagy, és 3 méterre is el tudod köpni a szotyihéjat. Csak hülyülök :D De baromira érdekel hogy nézel ki, mi váltja ki másból, hogy nő létedre nem kezelnek ennek megfelelően...
2020. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szex után azt mondta, hogy azt hitte sosem élvezek már el, a vége uncsi volt.
2020. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam: a teste egész jó lenne, csak a fejét kéne lecserélni.
2020. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leköpéssel, szavakkal.
2020. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a mondattal h : jó Kövér a fejed

Ehhez azért hozzà kell tenni hogy nem vagyok nagy, egyszerűen csak kerek a fej formám

2020. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Leköpéssel?
2020. dec. 21. 23:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán azzal amikor nyilvánosan felpofozott
2020. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szájba hugyozással, seggnyalatással. Köpés nálam is volt, mind tetszett. :)
2020. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!