Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megbántott, megalázott egy nőt, az lehet újra boldog?

Figyelt kérdés

A nő megbízik egy férfiben elmondja neki a titkait, odaadja magát neki, az pedig csak látszatra törödik a nővel, közben a nő semmit nem jelent neki.

A férfi titkon társkeresőzik, más nővel van. Nagyon nagy fájdalom ez a nőnek. Annyira h öngyilkosság is megfordul a fejében. A nőnek már fáj a gyomra az idegtől. Szerintem egy ilyen megbántott nő már sosem lesz a régi, mindenkit utál. Ez nem csak pár hét vagy hónap, hanem évek multán is gyülölet és megalázottság érzése, hogy nem kell senkinek. Az ilyen magányosan,megkeseredve öregszik meg. Ezen nem lehet változtatni ugye?

Már nem tud bizni senkiben és nem is akar.


Mindegy h E/3-as személyben irtam,ne ezt ragozzátok, köszi.



2017. jan. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a férfival már valóban nem lesz boldog.


Viszont aki túl akar lépni a sérelmein és jobban akar lenni, ezért pedig hajlandó megtenni minden szükséges lépést és megtanulni elengedni a dolgokat (akár pszichológus segítségével, ha egyedül nem megy), tanul az esetből, fejleszti az önismeretét és önbizalmát, akkor igen, lehet újra boldog, nem kellenek évek sem hozzá.


Ha inkább befordul, gyűlölködik, dédelgeti magában a sérelmeket és mindenkit eltaszít, inkább bizalmatlankodik, minthogy valaha újra "pofára essen", akkor valóban soha nem lesz boldog, de akkor meg is érdemli.


Mindenki a saját sorsának a kovácsa, rengeteg minden múlik a hozzáálláson és a kitartáson. Ha valaki inkább a gyengeségeit dédelgeti és úszik az önsajnálatban, ahelyett, hogy fejlesztené magát és tenne magáért, az ne csodálkozzon.


"Ezen nem lehet változtatni ugye? " - Marhaság. Aki akar, az tud. Aki meg nem akar, szíve joga, nem kötelező boldognak és kiegyensúlyozottnak lenni.

2017. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Min 3 olyan esetet tudnek a sajat eletembol amikor osszetortek a szivem,


az egyik annyiszor igerte h eljon hozzam (kulfoldrol) es annyiszor vonta vissza hogy mire eljott,mar elpattant bennem vmi(napokig bogtem egy zeneszaomt ezerszer lejatszva),


a masik kozolte az elso aktusunk utan h semmi szimpatikus nem volt az egeszben,mert nem elveztem orditva mint az exe,


a harmadik olyasmi volt mint a kerdesben,udvarolt ezerrel,majd kiderult h ugyanezt kapja minden delikvens a koztes idokben, amikor nem nekem csapja a szelet,


a 4.szimplan elhagyott szules elott 2honappal....egyedul szultem mikozben o osszekoltozott a csajjal...


Es elek,ujra boldog vagyok,szerelmes,hazassagrol beszelgetunk,nagyon jol erzem magam most valakivel mar 2eve.


MERT minden egyes esetben eldontottem h menni kell tovabb es mantraztam h jar nekem a boldogsag.Es mindig jott,mert tudtam h megerdemlem.Minden egyes reggel eldontheti az ember hogy megbantott,megalazott no akar lenni es egyedul megoregedni,vgy megkeresi es elvezi abban a napjaban a jo dolgokat.Azt is el lehet fogadni h nem kellunk,hogy mas jobban kell neki,meg azt is h csak szexre kelletunk esetleg.Vannak sz@r emberek,van h rosszul merunk fel egy helyzetet.Bocsasd meg magadnak es lepj tovabb.Ha boldog no akarsz lenni,valaszd azt h jol leszel!es akkor jol leszel;)

2017. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De igenis lehet rajta változtatni, mert igazából az életben egyetlen dolgot tudsz csak 100%osan uralni: a hozzáállásodat. Ezt bármikor megváltoztathatod, bármikor dönthetsz úgy hogy mostantól szereted és megbecsülöd magad és megérdemled a boldogságot. De ez kemény munka, az önsajnálat és a másokra mutogatás nyilván kevesebb erőfeszítésbe kerül. Viszont tönkretesz. A választás a te kezedben van.
2017. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!