Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok Billie Eilish-t?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés

Pár barátommal erről beszéltünk, de ők mind azt mondták, hogy dagadt. De én nagyon meghúznám, szép nagyok a mellei meg minden.

És ti?



2020. dec. 19. 21:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
58%
#50 Nem igazán, mert elég gyorsan gépelek, de nem is ez a lényeg, hanem maga a szándék, hogy te ilyen apró dolgok után leskelődsz.
2020. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom, ha attól már őrült lesz valaki, hogy "miért ne" alapon használ egy egyébként mindenki számára hozzáférhető funkciót a gyakorin, akkor voltaképpen bárkit nevezhetsz őrültnek bármi miatt, elég, ha csinál valami olyat, amit te személy szerint nem szoktál. Én pl. sósan és szalonnásan szeretem enni a túrós tésztát, de még nem jutott eszembe leelmebetegezni azokat, akik megszórják cukorral. Köszönöm, hogy hoztál egy új perspektívát a gondolkodásmódomba.

Egyébként nem kell ahhoz szándékoltan "leskelődni", hogy észrevegyél egy nyilvánvaló tendenciát kb. a 6. komment után. Pont eléggé szembetűnő és vicces volt már a kommentszekció elején is. Mondjuk nem kevésbé vicces az sem, hogy engem hamarabb titulálsz őrültnek, mint a csecsemővéres kollégánkat. :D

2020. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
19%
Most hiába próbálod magad kimagyarázni ilyen béna példákkal, akkor is beteg, hogy ilyen hülyeségeket szóvá teszel. Miért ekkora probléma neked, hogy kit pontoz le és fel az a 69%-os? Lehet, hogy ő rondának találja a csajt, ilyen is van. Vagy ez annyira hihetetlen? Nyilván a csecsemős sem százas, de ez nyilvánvaló. Ha te ilyen baromságokat figyelsz meg, akkor valószínűleg más kérdéseknél is eljátszod ezt, amiből arra lehet következtetni, hogy rengeteg szabadidőd van. Inkább töltsd valami hasznossal az idődet. Én is azt teszem, éppen ezért most elköszönök és befejezem ezt az értelmetlen vitát. Viszlát.
2020. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Kivulrol belulrol imadom
2021. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Megbizony nagyon!
2021. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem műtött a melle
2022. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
58%
Arca szép testre nem jön be
2023. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!