Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves volt az eddigi legidősebb csinos és egyben szűz nő/lány akit ismertél?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 01:01
1 2 3 4
 31/38 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#30: Hol/hogyan találkozol te igazi zárdaszűzzel? Mi vagy te, az érsek laikus sofőrje?
2021. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy speciális óvodában dolgozott, mert konduktor - ovidapedagógus is volt.

Én meg ott voltam gyakorlaton a főiskolán.

2021. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

*óvodapedagógus

Telefonról írok, bocs.

2021. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%

Azt ugye tudjátok, hogy már elég régóta nem feltétel a szüzesség, hogy apáca legyen valaki? Elég ha megtér meg részt vesz pár katolikus szertartáson.


Gondolom válságban lehet a katolikus egyház, nincs utánpótlás. De ez tény, 3 ismerősöm is volt a pszichiátriáról, akik a vallás felé fordultak és abból kettőből apáca is lett.


Az egyik attól kattant meg, hogy 6 évig járt valami férfivel, aki az esküvőn nemet mondott neki.


A másik 15 pasival lefeküdt fiatalon, aztán simán meghülyült, szerintem skizofrén lehetett, mert állandóan a bűnös gondolatokról beszélt.


A harmadikat meg megerőszakolták 17 évesen úgy vesztette el a szüzességét, utána meg több pasival próbálkozott, de nem tudta egyikkel sem élvezni a szexet és így került bele a vallásba, majd később az apácarendbe.

2021. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
55%

Igen, igazad van, nem kérdeztem meg, hogy szűz-e, vagy hogy megerőszakolták-e.

De azt mondta egész életében vallásos nevelést kapott, és mindig szerette az egyházi zenét, és hitközösségeket.(persze ettől lehetne sima kórustag is, jogos)

Szóval én azt gondolom szűz.

Mindegy is.

2021. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
55%
21 éves volt és csodálatos (és szűz)
2021. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
66%
Két 19 éves lány volt életemben akik szűzek voltak!
2021. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Akkor csak én találok olyanokat aki 16 évesen már szétvan nyomva
2021. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!