Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak önkéntelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak önkéntelen gondolataim csinos nők láttán? Többi lent

Figyelt kérdés

Én pl ha látok egy csinos nőt akinek szép a feneke, akaratlanul is eszembe jut, hogy tulajdonképpen ő is arra használja, amire ugye mindenki más is, kakilásra ugye.

Mondanom sem kell ez elég illúzióromboló tud lenni. Mit tudok tenni ellene, hogy ne jussanak eszembe hasonló dolgok?



2020. nov. 7. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Pszichologus
2020. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A farpofáit amit nézel, jellemzően inkább járáshoz és ülésre használja. Nem a végbelét bámulod :)
2020. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hahaha, röhög a vakbelem, nagyon elmés volt, remélem nem terhelted túl a szellemi kapacitásaidat.

Nem vagyok se rögeszmés, sedepressziós, se agresszív és még tévképzeteim sincsenek, rendben van a családi és baráti köröm is, nem hiszem, hogy pszichológusra van szükségem.

2020. nov. 7. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Bármily meglepő nem csak a komplett elmebetegek járnak pszichológushoz - sőt a klinikai eset inkább pszichiáterhez segítségére szorul - hanem teljesen átlagos, normális emberek akik valamit nem tudnak feldolgozni, vagy önelfogadási problémákkal küzdenek mit te is.

Te egy szimpla scatrajongó vagy, ha ez téged zavar akkor pszichológus...

2020. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Önelfogadási problémák? Scatrajongó? Mi az a scatrajongó?
2020. nov. 7. 12:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát rákerestem, de elhiheted nem erre izgulok😅
2020. nov. 7. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem fogadod el a válaszokat mégis milyet vársz? Valami gobdolat módosító technikát? :D
2020. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kis fantázia túltengésed van, semmi komoly. Mindig azt mondom amikor egy szép nő felszedéséről beszélek az unokaöcséimnek, nem kell hanyatt esni előtte csak mert szép. ez is olyan büdöset szarik, mint a többi.

Na te ezt egy kicsit magasabb szinten gondolod túl.

2020. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát de könyörgöm, eddig annyit tanácsoltatok, hogy menjek pszichológushoz, mert nem fogadom el, hogy pelenkákba kakiló nőkre rejszolok, ami nem igaz🤣

Értekelem a segítő szándékot, de elhihetitek, hogy rossz helyen kutatjátok a probléma gyökerét.

Nem tudom talán csak azt akartam hallani, hogy persze öreg másoknak is vannak oda nem illő gondolatai

2020. nov. 7. 12:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Nah utolsónak köszönöm, erre vágyott a lelkem😅
2020. nov. 7. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!