Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiöltözve vagy meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiöltözve vagy meztelenül szexibb egy lány?

Figyelt kérdés
Mikor ki vagyok öltözve, mindig utánam fordulnak a fiúk és bámulnak, viszont mindig azt hallom, hogy meztelenül a legjobb. Mi az igazság?

2020. nov. 5. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

meztelen, kikötözve :D

meg póz stb sem mind1 :)

2020. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül a legjobb, de nem meztelenül mész ki az utcára. Szerinted miért van ez így?
2020. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelműen meztelenül.


Csinálj egy tesztet. Menj ki meztelenül az utcára, több fiú fog utánadfordulni és megbámulni, mint amikor ruhában vagy.

2020. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül, egy csini kis nyakörvvel.
2020. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nos, kedves harmadik, ezt hiszem ezzel nem tudok vitatkozni. x"D


Utolsó, csini nyakörv? :D

2020. nov. 5. 14:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.

az utcán minél kevesebb ruha van rajtad, annál többen fognak utánad fordulni, egy utcán meztelenül flangáló nő (főleg, ha jó nő) látványa abszolút nem mindennapos, elég extrás dolog.

otthon már nem biztos, elvégre napjában többször is átöltözünk, levetkőzünk, ha együtt élsz a pároddal, elég szokványos a meztelenség - ilyenkor van, hogy egy jó szerelés izgalmasabbá, különlegesebbé teszi a dolgokat.

2020. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözve is szexy. Meztelenül kikötözve még inkább. :)
2020. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Néhányan szerintem nem tudtok olvasni. Kiöltözve, nem kikötözve. x"DD
2020. nov. 5. 14:41
 9/14 mitnemondjak? ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal szexibb egy nő, ha van rajta egy csipkés bugyi, vagy hátsó pozitúránál egy izgalmas tanga. rengeteg fehérnemű tesz kíváncsivá, hogy mi lehet alatta... Persze izgalmas ha meztelen van, de nekem sokkal vágykeltőbb ha takarja valami a testrészeket, és nem egy konyhaajtóra gondoltam, hanem ezekre a szexi miniszoknya és fűzős, valamit fehérneműs ruhadarabokra! :)
2020. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ohh, fűző *-* Imádom őket.
2020. nov. 5. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!