Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ennyire "félek" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyire "félek" a szextől szűz lányként?

Figyelt kérdés

2 alkalommal voltam pasival. Az egyik csak a bugyin keresztül "dörzsölt" és akkor nem tudtam elmenni. Mármint jól esett, olyan volt mintha lassan elélveznék, meg éreztem hogy közelednek, de mégsem sikerült. Aztán volt egy másik pasi, aki már ki is nyalt. Akkor el is mentem, de csak nehezen meg kissé sok idő múlva(mondjuk nem nagyon tudom mennyi időre mondják azt hogy "jó") Mondjuk itt azt hozzátenném hogy ennél a pasinál nem éreztem olyan kémiát mint az elsőnél. Szóval nem azért félek hogy fájni fog az első szex vagy valami ilyesmi, csak félek hogy csalódás lesz(nem tudom jobban megfogalmazni, bocsi) És ezalatt nem azt értem hogy az első szex lesz csalódás, hanem azt hogy így konkrétan mindegyik. Hogy rossz lesz, hogy nem fogok tudni elmenni, hogy nem fogok felizgulni a pasitól, hogy nem fogom élvezni stb. A mindennapi életben szoktam kívánni a szexet, meg szoktam érezni hogy milyen jó lenne csinálni, szóval szerintem nem azzal van a baj hogy én nem akarnám.

Most lehet idiótának hangzik a dolog, de szerintetek hogy tudnék ettől a dologtól megszabadulni?



2020. dec. 15. 18:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
30%
Stílusfüggő. Egy értelmes szűzlány, aki TÉNYLEG fél, az nem hagyja magát kinyalni, mert fél attól, hogy mi van, ha párja nem áll le... A kérdező már bízik a pasijában, de mégis egy 12 éves kisgyereknek tűnik....
2020. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!